arama

  BİM 14 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu – Drone Geliyor!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 3,50
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  14 Eylül 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda bilgisayar, yazıcı, drone gibi birçok elektronik ürün yer alıyor. Yazının devamında bu tüm elektronik ürünlerin incelemesini yapacağız. Yazımızın alt bölümünde ise kataloglar yer almaktadır. Fiyatları  birbirinden uygun olarak öne çıkan elektronik ürünlere gelin hep beraber bakalım.

  Hometech Notebook. Ürün Hometech’in ALFA 600C Modeli. 13.3 inçlik bir ekranı var. Standart notebookların neredeyse tamamının ekran boyutu 13.3 inçtir. Aynı zamanda üründe ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 P Full HD olarak öne çıkıyor. Windows 10 işletim sistemi orijinal haliyle gelirken işlemci olarak bilgisayarda kullanılan marka Intel. Model ise Caleron N3350. Yani çok sağlam bir işlemci diyemem. Oyun v.s. oynamak için yetersiz kalacaktır. Fakat ben fazla oyun oynamam ofis işlerim ve gündelik işlerimi halletsin yeter diyorsanız yeterli olabilir. 3 GB DDR3 RAM’i bulunan Notebook bu RAM sayesinde çok daha fazla işlem yapabilme yeteneğiyle birlikte donma, kasma gibi sorunları ortadan kaldıracak ve sizi bu noktada ferahlık noktasına ulaştıracaktır. Ürünün fiyatı 995.00 TL olarak belirlenmiş. Peşin fiyatlı haline 6 taksit yaptırabiliyorsunuz. Bonus World ve Maximum kartlar için ek vadesiz taksit imkanı var.

  HP Yazıcı 14 Eylül 2018 aktüel kataloğunun diğer bir ürünü olarak öne çıkıyor. Baskı, tarama, kopyalama fonksiyonları bulunan yazıcının bu özelliklerin tamamını barındırması çok iyi. Çünkü tarama için Scanner bulmamız, fotokopi için fotokopi makinesi bulmamız gerekiyordu. 3’ünün bir arada olmasıyla artık uğraşmamıza gerek yok. Bunun yanı sıra fiyatı da çok uygun. 155.00 TL gibi hiç pahasına fiyat belirlenen ürün peşin fiyatına 6 taksitle birlikte alınabiliyor ve ayrıca 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutuluyor.

  Gelelim kataloğun en dikkat çeken ürününe. Drone… BİM Drone getiriyor. 125 Gram boş ağırlığı 150 gramda uçarken ağırlığı bulunan Drone, Kumandayla kontrol ediliyorsa 70m uzaklığa kadar kontrol edilebilmekte. Telefonla kontrol edilebiliyorsa 20 metreye kadar kontrol edilebilmekte. Maximum 7 ila 9 dakika aralığında uçuş yapan cihaz 3.7 V’luk bataryaya sahip. 6 kanallı 2.4 gHz çeken kumandası bulunuyor. Aynı zamanda üründe otomatik pilotta yer almakta. İsterseniz havada sabitleyebiliyor, istiyorsanız otomatik olarak kalkıp inmesini sağlayabiliyorsunuz. 179.00 TL gibi çok uygun fiyatı bulunan Drone peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor. 2 yıl boyunca garantisi de bulunmakta.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.