arama

  BİM 17 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – Kurban Bayramı’na Özel Fiyatlar!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 2,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Merakla beklenen 17 Ağustos 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. BİM tarafından her hafta yayınlanan ve hemen hemen birçok ihtiyacınızı giderebileceğiniz ürünler Kurban Bayramı vesilesiyle 17 Ağustos 2018 tarihinde Bayrama özel ürünler olarak ön plana çıkıyor.

  Kurban kesecekler için derin dondurucu, bıçak, satır, kavurma tavası gibi ürünler. Tatil yapacaklar için valizler yer alan 17 Ağustos 2018 BİM Aktüelinde fiyatlarda çok uygun.

  Kurban kestikten sonra elinizdeki etleri muhafaza etmek için buzdolabının buzluk bölümü yetersiz kalıyor. Bu yüzden derin dondurucu ihtiyacı doğuyor. BİM bu durumu bilerek REGAL marka 3 çekmeceli derin dondurucu satıyor. A+ enerji sınıfına mensup, çok fazla elektrik tüketmeyen bu söz konusu derin dondurucu piyasada yer alan diğer 3 çekmeceli derin donduruculara kıyasla uygun fiyatla satılıyor. 429.00 TL fiyatı bulunan derin dondurucu peşin fiyatına 6 taksitle birlikte satılıyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamındaki ürün 112 L brüt, 102 Lt net hacme sahip. Eğer bayramda derin dondurucu ihtiyacınız varsa BİM’e bir bakın derim.

  Kurban keserken, parçalarken ve doğrarken satır, et döveceği, bıçak ve masat ihtiyaçlarınız olacaktır. BİM bunuda düşünerek Chef’s markası altında hem satır, hem masat, hem et döveceği hem de bıçak satıyor. Her biri birbirinden uygun fiyata olan bu 4’lü set olarak değil tane tane satılıyor. Satır 18.50 TL, Masat 8.95 TL, Et döveceği ise 14.95 TL’ye alıcı bulacak.

  Kurbanı kestiniz. Sırada kavurma yapmak var. BİM sizler için 17 Ağustos 2018 BİM Aktüelinde 28 cm ölçüsünde Kavurma tenceresine de yer veriyor. İçi ve dışı granit kaplamalı olan kavurma tenceresi birbirinden lezzetli kavurmalar yapmak için en büyük yardımcınız olacak. 44.90 TL fiyatla satılan bu 28 cm ölçüsündeki tencere, çizilmeye ve darbeye karşı dayanıklı.

  Kurban ürünleri tamamlandı. Gelelim şimdi Kurban Bayramı’nda tatil yapacak olanların ürünlerine. BİM tatilciler için 3 farklı valiz getiriyor. Küçük boy, orta boy ve büyük boydaki bu valizler BİM Aktüel kataloğunun öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Uygun fiyatlarla satılan valizlerin tamamı 360 derece dönme özelliği bulunan 4 tekerle hareket ediyor.

  Dahili şifresiyle birlikte doğal yollarla şifre girilmeden açılması imkansız olan valizlerden küçük boylu olanı 79.00 TL, orta boylu olanı 89.00 TL, büyük boylu olanı ise 99.00 TL’ye satılıyor. Yine kredi kartına 6 taksit imkanıyla peşin fiyatına herhangi bir vade farkı ödemeden bu ürünlere de sahip olabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.