Bim 17 Mayıs 2021 Aktüel Kataloğu

Bim 17 Mayıs 2021 Aktüel Kataloğu

Bim 17 Mayıs 2021 aktüel kataloğunda yine harika ürünler ve fiyatlarla müşterilerin karşısına çıkıyor. Herkesin ihtiyacı elektronikten elektrikli ev aletlerine, oyuncaktan mobilyaya, zücaciyeden giyime fırsat ve indirimli kampanyalarla birçok ürün bulunuyor.

Bim 17 Mayıs 2021 aktüel kataloğunda yine harika ürünler ve fiyatlarla müşterilerin karşısına çıkıyor. Herkesin ihtiyacı elektronikten elektrikli ev aletlerine, oyuncaktan mobilyaya, zücaciyeden giyime fırsat ve indirimli kampanyalarla birçok ürün bulunuyor. Dahili uydu alıcılı, 2 adet USB girişli, Wifi modülü ile kablosuz internet ağına bağlanabilen
Dijitsu 55 İnç Ultra HD Smart TV 3499 TL gibi uygun fiyatlarla evlerde izleyicilere sunuluyor.

TV seçimlerinde uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz Linux işletim sistemi ARM Cortex işlemcisi ile Dijitsu 43 İnç FullHD Linux Smart TV 2199 TL indirimli ürünler arasında yer alabiliyor. Müzik dinlemeyi kalit ile buluşturan Polosmart TWS Kablosuz Kulaklık 79,90 TL. ile müzikseverlerin hem kulağına hem bütçesine hitap ediyor.

Bim 17 Mayıs 2021 Aktüel Kataloğu Ürünleri

Bim markette bu hafta geçerli olacak katalogunda çok sayıda elektrikli ev aletlerinden biri olan ve tüm yemek, gıda ürünlerinin saklanabileceği Simfer 6 Çekmeceli Derin Dondurucu 1999 TL gibi fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Evlerde ev hanımlarının tercihi ve temizlik garantisi sunan iki buçuk litre toz hazneli, Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge 579 TL ve Beyaz ışıklı Starcom Yuvarlak Sensorlu Şarjlı Işıldak 39,90 TL. ile alıcılarını bekliyor.

Lezzetli gözlemeler yapmayı seven ev hanımları için uygun fiyatlı Akel Katmer Gözleme Sacı 159 TL. Mutfakta bayanların işini kolaylaştıracak Kumtel Set Üstü İnox Ocak 399 TL. Mükemmel hamur işleri için davlumbaz, ocak ve panel fırından oluşan, Kumtel Cam Ankastre Set 1499 TL bayanları ve herkesi satın almaya bekliyor.

Bim 17 Mayıs2021 Aktüel Kataloğu Diğer İndirim Ürünleri

Hem yetişkinlerin ve çocukların eğlencesi olan Volta Elektrikli Kick Scooter 1799 TL ve Şıklığı ile evleri süsleyen 3 Katlı Modern Ayakkabılık 189 TL. Birbirinde Farklı renk seçenekleri ile birçok çiçeklerin yer alacağı Metal Gövdeli Ayaklı Saksı 29,90 TL. Temizlikte ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan Casilda Home Temizlik Seti 39,90 TL. Banyo ve tuvalet temizliğinde kaliteli kullanımı ile bayanların tercihi Kromlu Banyo Aksesuarları 19,90 TL.

Ayrıca Saplı Faraşlı Fırça 12,90 TL, Tuvalet Fırçası 6,50 TL. Duş Rafı 29,90 TL. gibi fiyatlar ile banyolarda yer almak için satışa sunuluyor. Baskı, tarama ve kopyalama gibi özellikleri ile WiFi ile kablosuz kullanılabilen HP Wifi Yazıcı 399 TL. evler, ofisler, okullar gibi alanlarda kullanılmak üzere uygun fiyatlar ile yer alıyor.

Etiketler

Bim Aktüel