arama

  BİM 24 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu Yayında! Kırtasiye Ürünleri Geliyor…

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  24 Ağustos 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Merakla beklenen söz konusu BİM Aktüel kataloğunda kırtasiye malzemeleri çoğunlukta. Fakat bu kırtasiye malzemeleri ortaokul ve liseye yönelik değil çoğunlukla çocuklara yönelik. Genel olarak defter, kalem tarzı ürünlerin gelecek haftalarda çıkacak BİM Aktüel kataloglarında yer alması beklentiler dahilinde yer alıyor.

  24 Ağustos 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğuna göz gezdirecek olursak karşımıza lisanslı ürünlerden anaokulu çantası, kalem kutusu, aktivite çantası, duvar saati, kol saati, kabartmalı çıkartmalar, eğitici kitaplar, abaküslü yazı tahtası çıkıyor. Çoğu lisanslı ürün Hot Wheels lisansıyla birlikte geliyor.

  Uygun fiyatlarla satılan bu söz konusu ürünlerin haricinde ise parmak boyası, oyun hamuru, şekilli oyun hamuru, boya kalemli kırtasiye seti gibi ürünlerde mevcut. Gelin bakalım tüm ürünlere.

  12.90 TL’ye Lisanslı anaokulu çantası geliyor. Üründe tutma sapı yer alıyor. Bunun yanı sıra yine 4.95 TL’ye tutma sapı bulunan kalem kutusuda satılıyor. Aktivite çantasından bahsetmiştik. Onun fiyatı ise 24.50 TL. Çanta içerisinde ise 48 sayfalı bir boyama kitabı, çıkartma defteri, 8’li pastel boya yer alıyor.

  6’lı parmak boyası 4.50 TL’den satılıyor. Şekilli oyun hamuru 4 farklı renkte mini oyun hamuru içeriyor. Ayrıca yanında merdane ve hamur kesici set de yer alıyor. Fiyatı 6.95 TL. Aynı zamanda düz oyun hamuru da var. 4 farklı rengiyle birlikte 4.95 TL’ye satılıyor.

  Boya kalemli kırtasiye setine bakacak olursak 14.90 TL fiyat belirlenmiş. İçerisinde 8 adet keçeli kalem, 1 adet çift bıçaklı kalemtıraş, 1 adet kıskaç, 1 adet silgili kurşun kalem, 1 adet yuvarlak uçlu makas, 1 adet 6 renkli tükenmez kalem, 1 adet spiralli not defteri, 2 adet ise çıkartma sayfası bulunuyor.

  Genel olarak ürünler bu şekilde sıralanırken diğer kırtasiye ürünlerini yazımızın altında yer alan BİM Aktüel kataloğu görsellerinden bulabilirsiniz. Fiyat bilgileri de yine detaylı olarak orada yer alıyor. Kırtasiye ürünlerinin yanı sıra 4 farklı teknolojik ürün BİM mağazalarında yerini alacak. Nedir bu ürünler?

  Alcatel markasıyla birlikte Akıllı çocuk takip saati geliyor. Bu ürün siz belirlediğiniz 10 kişi tarafından aranabiliyor. SIM Kart desteği bulunan üründen yine belirlediğiniz 10 kişiye çağrı yapılabiliyor. Acil durum tuşu bulunan akıllı çocuk saati sayesinde çocuğunuz güvende içiniz ise rahatta oluyor.  Suya ve toza dayanıklı 2 yıl boyunca garantili olan bu ürün 24 Ağustos 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğunda 349.00 TL’ye satılıyor.

  Diğer bir teknolojik ürün olarak öne çıkan Trust markalı 10.000 mAh gücündeki taşınabilir şarj aleti akıllı telefon ve tabletler için uyumlu bir şekilde tasarlandı. 1 adet 5W/1A ve 1 adet 10W/2.1A gücüne sahip çıkışı bulunan ürün telefonunuzu en az 2 defa şarj ediyor. Telefondan telefona şarj tekrarı 3 veya 4’e kadar çıkabilir. 39.90 TL’ye satılıyor.

  Hometech HT 8C’de yine BİM Aktüel kataloğunda yerini aldı. SİM Kart desteği bulunan bu tablet, telefon olarak kullanılabiliyor. 4 çekirdekli işlemcisi bulunan 7.85″ ekran boyutuna sahip bu tablet, 1 GB RAM barın dırıyor. 249.00 TL fiyatla satılan bu ürün 2 yıl boyunca garantili. Kamera performansı olarak 0.3 MP ön, 2 MP Arka kamerası bulunuyor. Çekilen görüntülerin çok net olmadığını söyleyebiliriz.

  Diğer bir BİM ürünü ise mini el fanı oluyor. Kablosuz şekilde çalışan bu mini el fanı 1200 mAh şarj edilebilir pile sahip bir şekilde üretildi. Sıcak yaz günlerinde ferahlamanız için tasarlanan bu ürün aynı zamanda masaüstü kullanım imkanı da sunuyor. Maksimum 3300 RPM Dönme hızına sahip mini el fanının fiyatı ise 17.50 TL.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.