arama

  BİM 27 Temmuz 2018 Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  BİM 27 Temmuz 2018 aktüel kataloğu oyuncular için oluşturulmuş gibi. Oyunculara yönelik birçok ürün bulunan katalogda fiyatlar çok uygun. Kalite konusuna gelecek olursak fiyatları neticesinde çok yüksek performanslı ürünler olmasa da fiyat – performans ilişkisine bakıldığında güzel ürünler diyebiliriz. Sadece oyuncular da düşünülmemiş tabi. Katalogda aynı zamanda hanımlara ve çocuklara da birçok ürün var.

  Hometech ALFA 110A Dizüstü Bilgisayar

  Hometech markası düşük bütçeli ailelere ve bireylere dizüstü bilgisayar üretme konusunda çok başarılı. Düşük bütçeli bilgisayarları satış rekoru kıran Hometech, çok iyi bir firma diyemeyiz. Fakat çok kötü bir firmada diyemeyiz. Fiyatına göre normal bir firma. 11.6 inç ekran boyutu bulunan dizüstü bilgisayarın ekranı çok büyük değil. Bu ekranın yanı sıra cihazda donanımsal olarak bakılığında yer alan RAM’in miktarı 2GB. Bu RAM’le ofis ihtiyaçlarını yani normal internet ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Fakat yüksek performanslı oyun v.s., kesinlikle oynatmayacaktır. Ama küçük oyunlar oynanılabilir.

  32 GB depolama alanı bulunan Hometech ALFA 110A’nın 2 yıl garantisi var. 2 yıl boyunca garanti kapsamında olan bu üründe herhangi bir yıpranma veya farklı bir sorun olduğunda ürün değiştiriliyor yada ücretsiz olarak onarılıyor. Tabi buradaki önemli nokta sorunun kullanıcı kaynaklı olmaması. Ürün fiyatı ise 599 TL olarak belirlenmiş.

  Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik

  Xiaomi markası BİM’de çok nadir adını duyuruyor. Fakat ürünleri geldiğinde de anında tükeniyor. Çok uygun fiyatla teknolojik ürünler üreten ve bu ürünlerin tamamı buram buram kalite kokan Xiaomi, bu hafta BİM’E Mi Band 2 modelindeki ürününü getirecek.

  75 mAh bataryası bulunan Mi Band 2, Bluetooth özelliği taşıyor. Yani telefonunuzla olan bağlantıyı Bluetooth aracılığıyla kuruyorsunuz. Nabız ölçer özelliğiyle spor yaparken nabzınızı denge de tutabilir, ayarlamalar yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra titreşimli bildirim özelliği, saatinin bulunması, bildirimleri yönetme gibi sunduğu ek özelliklerle de yine alıcılarını şaşırtıyor. Rakipleri tarafından üretilen akıllı bilekliklere göre çok ucuz fiyatta olan Mi Band 2, 27 Temmuz’dan itibaren 95.00 TL’ye satılacak.

  Oyuncu Mouse, Klavye ve Mouse Pad

  Oyuncu Mouse, klavye ve Mouse pad BİM’de set halinde satılmıyor. Klavye ayrı, Mouse ve Mouse pad ayrı olarak satılıyor. Trust markası altında üretilen bu ürünler 2 yıl boyunca garantili. Çok ucuz fiyatlarda olmasına rağmen 2 yıl garanti kapsamında tutulması ürüne olan güveni artırıyor. Klavyeye gelecek olursak, klavye oyuncu klavyesi fakat mekanik bir klavye değil. “E o zaman nasıl oyuncu klavyesi” dediğinizi duyar gibiyim. Bu ürünün yön tuşları ve oyun oynarken yön tuşu olarak kullandığınız “W,A,S,D” tuşları kırmızı renkte. Yani oyuncu klavyesi denmesinin tek sebebi bu. Yoksa herhangi bir ek özelliği yok. Normal bir klavye diyebiliriz.

  Bahsettiğimiz Mouse ve Mouse pad fiyatı 24.90 TL. Yine oyuncu klavyesinin fiyatı da 27.50 TL. Eğer görüntüye önem veriyor fonksiyonellik benim için önemli değil diyorsanız almalısınız. Fakat performans daha önemli diyorsanız bence almayın derim.

  Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

  Yine Trust markasıyla birlikte gelen oyuncu kulaklığı görünüş açısından sizleri etkileyecek bir görünüme sahip. Kenarları siyah, ortasında kırmızı detayların yer aldığı Trust mikrofonlu oyuncu kulaklığı bu fiyata alınabilecek en uygun kulaklıklardan biri diyebiliriz. Gerek ses kalitesi, gerek görünüş açısından sizi memnun edecek olan bu ürün 27 Temmuz’dan itibaren BİM mağazalarında 27.50 TL karşılığında satılacak.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.