arama

  BİM 3 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu Yayında! Bisiklet, Vantilatör ve Daha Fazlası..

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  BİM tarafından 3 Ağustos 2018 tarihinden itibaren gelecek ürünlerin kataloğu yayınlandı. Her hafta düzenli bir şekilde BİM tarafından oluşturulan “Aktüel katalogları” uygun fiyatlarla birlikte geliyor. Güncel haber alabilmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

  Kataloğa göz atacak olursak bisiklet, vantilatör, klozet kapağı, termos gibi ürünler gözümüze çarpıyor. Bunların tamamının fiyatı piyasada yer alan fiyatlarla kıyaslandığında çok ucuz bir şekilde kendini gösteriyor. Çoğu ürün kredi kartına peşin fiyatına ek bir faiz alınmadan taksitle alınabiliyor.

  Dijitsu Vantilatör

  Sıcak yaz günleri… Hepimizin derdi değil mi? Bu sıcaklıkları nasıl engelleyeceğiz? Ya klima kullanmamız gerekir ya vantilatör aksi takdirde evlerin ve ofislerin içerisinde durulmaz oldu. Klimalar hem alım gücü açısından hem de tükettikleri enerji bakımından pek çok kişi tarafından tercih edilmeyebiliyor. Bunun yerine vantilatör daha sık rağbet görüyor. BİM’de bunu düşünerek 3 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda vantilatör yayınlamayı tercih etmiş.

  Dijitsu markalı bu vantilatör “VN 06” modelinde. 3 farklı hız seçeneği vantilatörde yer alıyor. Düşük – orta ve hızlı seçenekleri kullanabilecek olduğunuz vantilatörün kafa bölümünün çapı 40 cm. Bu sayede dönerken çok daha fazla serinlik sağlayabiliyor. Sessiz çalışması, düşük elektrik tüketimi, sağladığı 60 Wattlık gücü performans açısından direkt olarak cihazı yükseltmeye yetiyor.

  Cihaz aynı zamanda zaman ayarlanabilir bir şekilde üretilmiş. Gece uyumadan önce, veya herhangi bir işiniz varsa. Ya da dalgınlığınıza geliyor açık unutuyor ve biryerleriniz tutuluyorsa 120 dakikaya kadar zaman ayarı yapabiliyor ve cihazın otomatik olarak kapanmasını sağlayabiliyorsunuz.

  Bu kadar fazla özelliği bulunan bu cihazın fiyatı sadece 65.00 TL. Cihaz 3 yıl garantili.

  Belderia 26 Jant Bisiklet

  Belderia markalı 26 jant bisiklet, 26 inçlik çelik kadrosuyla birlikte sağlamlık noktasında kendini aşıyor. Herhangi bir şekilde paslanma, yıpranma gibi durumlar dış etkenler olmadan meydana gelmiyor. Fakat kaza, düşürme gibi durumlarda garanti verilmiyor. Kadrosu gibi yine maşası da 26 inç. Amörtisörleri çok sağlam bir şekilde üretilen bisiklet çukurlarda ve engebeli yollarda sizi çok fazla yormayacaktır.

  Alüminyum jantlarıyla birlikte jantta yamulma çok yüksek bir ağırlık binmediği sürece olmayacaktır. V fren sistemi zaten tüm bisikletlerde bulunan bir sistem ek bir özellik diyemeyiz. Hatta yeni çıkan bisikletler artık diskli frenlere sahip.

  Bisikletin hem önünde hem arkasında hem de jantlarında reflektörler yer alıyor. Akşam karanlığında araçların farlarındaki ışıklar yansıdıkça kendinizi belli etmenize yarıyor. 21 vitesli bu bisiklet BİM’de 2 yıl garantili şekilde satılıyor ve fiyatı 299.00 TL

  Cam Termos

  Pikniğe giden ya da komşularınızla dışarıda oturmayı seven biriyseniz termoslar sizin vazgeçilmez unsurlarınızdır. Sıcak ya da soğuk içeceklerinizin ısısının değişmemesi ya da çok yavaş şekilde değişmesi için işimizi gören termoslar çayın soğumamasını, suyun ılımamasını sağlıyor. BİM’e gelecek olan cam termosa göz attığımızda 1 litrelik hacmi kendini gösteriyor. Çok büyük olmasa da idare edecek kadar boyutu bulunan bu cam termos iç kısmı tamamen camdan imal edilmiş bir şekilde markete geliyor. Fiyatı ise 17.50 TL

  Çocuk Oturaklı Klozet Kapağı

  Çocukların en çok zorlandığı konulardan birisi de klozete oturmak diyebiliriz. Bunun için çocuklara özel olarak üretilen çocuk oturakları bulunuyor. Ek olarak alıp, takıp geri çıkartmak yerine BİM’de satıldığı gibi set halinde bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Çocuk oturağı kullanılmadığı zaman kapak içerisinde saklanabiliyor. Bu yüzden çıkarıp takmanıza gerek kalmıyor. Bu aperatif ürünün fiyatı ise 19.90 TL

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.