arama

  BİM 31 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! İncelemeler

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 3,50
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  31 Ağustos 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğu yayında. Merakla beklenen BİM Aktüel kataloğunda 40″ boyutunda Full HD Dahili HD uydu alıcısı bulunan bir adet led televizyon yer alıyor. Aynı zamanda dik durabilen süpürge, buharlı ütü, klozet takımı gibi diğer ürünlerde boy gösteriyor.

  Keysmart 40″ Full HD LED TV

  Arçelik tarafından BİM’e özel üretilmekte olan “Keysmart” adı altındaki televizyon 40 inçlik bir ölçüye sahip. Full HD uydu alıcısı bulunan televizyon için ayrı bir şekilde uydu alıcısı almanıza gerek kalmıyor. FULL HD ekran çözünürlüğü sayesinde kaliteli yayınlar izleyebiliyor ve TV izlemekten zevk alır hale geliyorsunuz. 500 Hz frekanstaki teleivzyonun 1 adet USB girişi, 2 adet HDMI girişi bulunuyor. 1.099 TL fiyatla satılan televizyon peşin fiyatına 6 taksit imkanından yararlanılarak alınabiliyor. 2 yıl boyunca Arçelik garantisinde.

  Dik Durabilen Süpürge Lucky

  Fakir markası altında gelen Dik Durabilen Süpürge Fakir’in Lucky modeli. Sarı renkte üretilen bu model uygun fiyatı ve yüksek özellikleriyle birlikte alıcılarını heyecalandırıyor. Ev temizlerken elektrik süpürgesi hayat kurtaran bir unsur oluyor. Bu fiyata bir elektrik süpürgesi de yine hayat kurtaran diğer bir unsur olarak öne çıkıyor. Her yere rahatlıkla girip çıkabilen üçgen başlığı ve aynı zamanda el süpürgesi olarak da kullanma imkanı sunan Lucky 2 yıl garantili ve 109.00 TL’ye satılıyor.

  Buharlı Ütü

  Yine Fakir imzası taşıyan 2600 W gücündeki Buharlı Ütü, 2 yıl boyunca Fakir garantisi altında. 2600 W gücüyle birlikte kıyafetlerdeki kırışıklıklar ne kadar zor olursa olsun anında düzleştirebiliyor. Buhar gücü v.s. gerekli tüm performans özellikleri üst kademede olan buharlı ütüye peşin fiyatına 6 taksit yaptırabiliyorsunuz. Herhangi bir vade farkı ödemeden 99.90 TL’yi 6’ya böldürebiliyorsunuz.

  Saç Kurutma Makinesi

  Elektrikli süpürge, buharlı ütünün yanı sıra saç kurutma makinesi de yine Fakir imzasıyla geliyor. 2300 Wattlık gücüyle birlikte hem saç kurutma makinesi, hem de fön makinesi olarak kullanabileceğiniz bu ürün soğuk ve sıcak olmak üzere 2 farklı ısı ayarı, normal ve hızlı olmak üzere 2 farklı hız ayarıyla birlikte geliyor. Yine diğer ürünlerde olduğu gibi bu üründe de 2 yıl boyunca garanti bulunuyor. 49.90 TL’ye satılan bu ürünü herkesin almasını tavsiye ediyoruz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.