arama

  BİM 6 Temmuz 2018 Aktüel Kataloğu – Birbirinden Güzel Ürünler!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  BİM 6 Temmuz 2018 aktüel kataloğu yayınlandı. Her kesimden her bütçeye doğru orantıda belirli süre aralıklarında ürünler getiren ve bu ürünleri aktüel kataloğunda yayınlayan BİM’in, 6 Temmuz 2018 aktüel kataloğuna bakacak olursak; akülü arabadan ayakkabıya, cep telefonundan havlu setine kadar birçok ürün yer alıyor. Gelin bakalım bu ürünler neymiş?

  Audi Lisanslı Akülü Araba

  Audi lisanslı akülü araba BİM mağazalarında çocuklar için yer alacak. Her çocuğun belirli bir dönem hayalini kurduğu akülü araba artık BİM’de satılıyor. Çok uygun fiyatıyla alıcıları şaşırtan lisanslı akülü arabanın teknik özelliklerine geçmeden önce dış tasarımından bahsedeyim. Audi A3 Sedan kasa görünümündeki akülü araba, görünüş açısından çok elit bir şekilde tasarlanmış. Teknik olarak ise 6V’lık 2 motor yer alan üründe, 2.5 km / h hız var. Ürün bu hızdan daha yüksek hızlanmıyor. Buda çocuklarınızın güvenliği için gerekli. Eğer çocuğunuza emniyet kemeri alışkanlığını küçük yaşlarda kazandırmak istiyorsanız bu üründe yine emniyet kemeri de yer alıyor.

  Bunların yanı sıra toplam olarak 8 müziğin yer aldığı kendi hafızası bulunan cihazdan müzik dinleyebiliyorsunuz. 2 farklı AA pil taktığınızda çalışan uzaktan kumandası sayesinde ise kontrol edilebiliyor. Bu ürünün BİM’deki fiyatı 499.00 TL

  Philips Xenium E168 Cep Telefonu

  Philips markasıyla üretilen Xenium E168, tuşlu bir telefon. Fakat eskideki yavaş, hiçbir işlem yapılamayan tuşlu telefonları görmezden gelmenizi sağlayacak bir ürün. Akıllı telefonlardan tek farkı yazılım sahibi olmaması olarak ön plana çıkan Xenium E168, 100 gram ağırlığa sahip. 16 GB’a kadar arttırılabilir hafızası bulunan Xenium 168, 1403 saat bekleme sunuyor. Çift hatlı bu telefon, 2.4 inç ekran boyutuna sahip. Telefonda bunun yanı sıra dijital kamera yer almaktadır. 640X480 px çözünürlüğü bulunan bu kamera çok net fotoğraflar çekemese de yine sizi tatmin edecektir.

  Dijitsu Ayaklı Vantilatör

  Dijitsu markalı ayaklı vantilatör 6 Temmuz’dan itibaren tüm BİM mağazalarında yer alacak. Sıcak yaz günlerinde klima kullanmak istemiyorsanız bu vantilatör sizin işinize çok yarayacak diyebiliriz. Sessiz motoruyla birlikte dikkatinizi dağıtmadığı gibi büyük gövdesi ve güçlü elektrik akımıyla çok güzel bir şekilde hareket elde edip size serinlik sağlayacaktır.

  Cihazda Düşük – orta ve hızlı olmak üzere 3 farklı çalışma şekli bulunmaktadır. Bu hız seçenekleriyle çok rüzgar olsun istiyorsanız hızlıyı, normal olsun diyorsanız ortayı ve az olsun serinletsin yeter diyorsanız düşüğü seçebilirsiniz.

  Keysmart Çamaşır Makinesi

  Keysmart, Arçelik tarafından BİM’e özel üretilen bir çamaşır makinesi markası. Yani Arçelik kalitesiyle üretiliyor diyebiliriz. A+++ enerji sınıfına sahip olan bu ürün 1000 devir sıkma gücüne sahip. Aynı zamanda çamaşır makinesinin 8 kg hacmi bulunuyor.  Katalogda yer aldığına göre cihaz A+ enerji sınıfına sahip olan cihazlarla kıyaslamaya alındığında %22 oranında daha düşük enerji harcıyor. 15 farklı programı bulunuyor. Bu sayede her tür kıyafeti rahatlıkla yıkayabiliyorsunuz. Ürünün fiyatı 899.00 TL

  4’lü Banyo Rafı

  Banyolarınızı daha güzel bir hale getirmek için raflar kuşkusuz akla gelen ilk ürünlerdir. Dekorasyona katkısı büyük olan aynı zamanda da kullanışlı ürün olan raflar artık 4’lü set olarak BİM’de. 89.00 TL’lik fiyatla satılan 4’lü banyo rafı, hem depolama açısından hem de görünüm açısından sizi mutlu edecek.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.