arama

  BİM Baston Bebek Arabası İncelemesi

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (6 , Ortalama Puan: 3,67
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  16 Kasım tarihli BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ürünlerin bulunduğu 16 Kasım 2018 BİM Aktüel kataloğunda birçok ürün bulunuyor. Bebek ürünlerinin yoğunlukta olduğu BİM Aktüel kataloğundaki Baston bebek arabası en çok sorulan modellerden biri oluyor. Bizde ebeveyn ve ebeveyn adayları için Baston bebek arabası hakkında bilgi aktarımında bulunacağız.

  Taşıma Kapasitesi

  BİM 16 Kasım Aktüel kataloğu ürünü olarak kataloğun bebek ürünleri sayfasının ilk sırasında bulunan Baston bebek arabası maksimum 15 kilograma kadar taşıyabiliyor. 15 kilogramdan yüksek bebekler için herhangi bir şekilde taşıma garantisi sunulmuyor. Bu yüzden bu kiloya dikkat ederek ürünü satın almanız sizin faydanıza olacaktır. Aksi takdirde bebek arabasının demirlerinde, tekerleklerinde veya oturma yerlerinde eğilme, bükülme, kırılma, çatlama gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. En fazla 15 kg’a kadar taşıyabiliyor.

  Tente

  Söz konusu bebek arabasının üst bölümünde yer alan tentesi tamamıyla kapanabiliyor. Bu sayede rüzgarlı havalarda da çocuğunuz herhangi bir şekilde rüzgardan etkilenmiyor. Ayrıca tentede rüzgarlık ta bulunduğu için etki %0 oranına kadar inebiliyor. Tenteyi çok kolay bir şekilde çekip – iterek kapatıp açabiliyorsunuz. Bu sayede rüzgar, yağmur gibi durumlarda hemen çekerek çocuğunuzun etkilenmesinin önüne geçebilirsiniz.

  Sırt Ayarı

  Baston bebek arabasında ayarlanabilen sırt ayarı mevcut. Çocuğunuzun nasıl oturacağını söz konusu sırt ayarı bölümünden ayarlayabilirsiniz. İsterseniz dik, isterseniz yatay bir şekilde ayarlayabildiğiniz bebek arabasının sırt ayarı bölümü tamamıyla hassastır. Herhangi bir şekilde zorluk çıkarmaz ve kilitlenme özelliği bulunmaktadır. Yani ayarladıktan sonra tekrardan ayarın bozulması gibi bir durum imkansızdır.

  Fren Sistemi

  BİM Aktüel kataloğundaki Baston bebek arabasının çok sağlam fren sistemi bulunmaktadır. Bastığınız anda kendini kilitleyen tekerleriyle olabilecek her türlü riske karşılık verebileceğiniz Baston bebek arabası, fren olarak kaliteli malzeme ve işçilik kullanarak güvenliğinizi üst düzeyde tutmaktadır.

  Garanti

  BİM Aktüel kataloğunun bebek bölümündeki ilk ürün olarak dikkat çeken Baston bebek arabası herhangi bir şekilde firma kaynaklı ve üretim hatası olan her şey için garantiyle satılmaktadır. Firmanın yüzünden meydana sonradan gelebilecek sorunlarda da yine firma garantisi devreye girmektedir. 2 yıl boyunca garanti kapsamında olan bu ürün, garanti bakımından sizi hiç korkutmasın.

  Fiyat

  BİM Aktüel kataloğundaki baston bebek arabası 149.90 TL karşılığında satılıyor. İsterseniz Bonus, World ve Maximum kartlara özel de peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.