arama

  BİM Bebek Telsizi İncelemesi

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  16 Kasım BİM Aktüel kataloğunda birbirinden kaliteli ürünler çok uygun fiyatlarla birlikte öne çıkıyor. Dolu dolu fırsatlarla gelen 16 Kasım BİM aktüel kataloğunda bebek ürünleri yoğunlukta. Söz konusu bebek ürünleri sayfasının içerisinde yer alan “Bebek Telsizi” ürünü ise BİM aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünlerinden biri olmakta. Atılan yorumlara göre Bebek Telsizi, gerek fiyatı gerekse sunduğu fonksiyonlarla kataloğun yıldız ürünü diyebiliriz.

  Bebeğinizin odasına 1 adet, kendi odanıza da bir adet koyabileceğiniz bu bebek telsizi, bebeğiniz ağladığı, güldüğü, hareket ettiği veya herhangi bir ses çıkardığı durumda size sesi yansıtacaktır. Bu sayede özellikle gece vakitlerinde bebeğinizle ilgilenmeniz çok daha kolay olacaktır.

  İletişim

  BİM Aktüel kataloğundaki bu bebek telsizi çift yönlü iletişim sağlıyor. Normal telsiz mantığıyla çalışan bu ürün, direkt olarak bebeğinizin odasındaki sesleri size yansıtmaktadır. Çok uzun mesafelerde çalışmayan bu ürün yine yaklaşık yükseklik olarak 5 metre, genişlik olarak 15 metrede rahatlıkla çalışmaktadır.

  Dijital Platform

  BİM Aktüel kataloğundaki bu ürün FHSS teknolojisiyle yani Frekans Atlamalı Geniş Spektrum anlamına gelmektedir. Söz konusu teknoloji alıcıyla verici arasında dar band taşıyıcı sayesinde frekans değişikliği yapmaktadır. Doğru senkronizasyonu oluşturduktan sonra bunu tek bir kanala çevirerek seslerin çok daha net iletilmesine sebep olur.

  Güvenlik

  Cihaz belirlenen kapsama alanı dışına çıkarıldığı saniye yoğun miktarda alarm sesleri çıkarmaktadır. Buda bebeğinizin herhangi bir şekilde cihaza ulaşıp cihazı fırlatmasından veya emekleyerek herhangi bir yere gitmesine sebebiyet vermeyecek, rahat bir şekilde yattığından emin olmanızı sağlayacaktır.

  Duygusal LCD Simgeleri

  Cihaz akıllı bir ürün oluyor. Uyku veya ağlama durumlarında LCD ekranda simgeler beliriyor. Uykusu yoğun biriyseniz ve sesleri tam olarak alamayacaksanız LCD ekrandaki  bu simgeler size rahatlık sağlayacaktır.

  Şarj Edilebilir Pil

  Cihazda şarj edilebilir pil bulunuyor. Dahili pili istediğiniz zaman şarja takarak çalışma süresini uzatabilirsiniz. Pilin kullanım süresi ise çok sık şarj edilmediği takdirde uzun yıllar boyunca diye belirtebileceğimiz bir süreyi kapsıyor.

  Ek Özellikler

  Üründe bunların yanı sıra ninni çalma, çağrı yapma gibi özellikler bulunuyor. Çocuğunuz zor uyuyorsa ninni açarak uyumasını kolaylaştırabilirsiniz. Ürünün hafızasında birçok ninni yer almaktadır. Çocuğunuzun huzur bulduğu ninniyi tespit ederek uyuması için kullanabilirsiniz.

  Garanti

  Bebek telsizi BİM marketlerde 16 Kasım tarihli aktüel kataloğuyla birlikte yer alacak. 2 yıl boyunca garanti kapsamında olan ürün herhangi bir problemde direkt olarak garantiye gönderilmekte ve probleminiz giderilmektedir.

  Fiyat

  Peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satın alabilecek olduğunuz bebek telsizi 149.00 TL karşılığında alıcılarıyla buluşuyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.