arama

  BİM Belderia 26 Jant Bisiklet İncelemesi – 3 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  3 Ağustos 2018 tarihinde BİM’e gelecek olan Belderia markalı 26 jantlı bisiklet, piyasada yer alan diğer 26 jantlı bisikletlerle kıyaslandığında çok daha ucuz fiyata satılıyor.

  Bisiklet kış ayları haricinde kullanması zevkli bir ulaşım aracı olarak ön plana çıkıyor. İş yeriniz yakınsa bisikletle gidip gelebilirsiniz, veya güzel serin bir akşam kulaklığınızı takar bisiklet sürebilirsiniz. Ya da çocuklarınıza hediye olarak alabilirsiniz. Çocukların en sevdiği aletlerden biridir bisiklet.

  Bisiklete genel olarak bakacak olursak 26 jant alüminyum jantlara sahip. Bu sık ve kaliteli jantlar sayesinde çukura girdim jantım yamuldu gibi dertleriniz artık yok. Biliyorsunuz ki çoğu orta segmentteki bisiklet dediğimiz sorunla karşı karşıya.

  Alüminyum jantların yanı sıra tamamı çelikten oluşan 26 inçlik kadroda yine bisiklet de mevcut. Çelik olmasıyla birlikte herhangi bir şekilde (kaza olmadığı durumda) yıpranma, çatlama, paslanma gibi durumlar söz konusu değil.

  Gövde gibi yine 26 inçlik amortisörlü maşası bulunan bisiklet bu maşayla ve sağlam amortisörle çukurlarda kullanım kolaylığı sağlıyor ve herhangi bir şekilde rahatsız olmanızın önüne geçiyor. Çukurları çok fazla hissettirmediği gibi bisikletin yıpranmasının da önüne geçiyor.

  Bisikletin ön yüzü, arka yüzü ve jantlarında reflektörler bulunuyor. Akşamları bildiğiniz üzere bisikletlerde ışık olmadığından dolayı görünmesi zor. Fakat bu reflektörler sayesinde hangi araba nereden gelirse gelsin ışığı yansıdığı anda sanki sizin bisiklette ışık varmış gibi görünürlük elde ediliyor. Buda farkedilmeme olasılığınızı %1’e indiriyor. Reflektörlerin bu kadar fazla olması yine can güvenliğiniz için çok iyi bir durum diyebilirim.

  Ürünün fiyatına bakacak olursak katalogda karşımıza 229.00 TL gibi bir fiyat çıkıyor. Aynı zamanda ürünü 6 taksitle alabiliyorsunuz. Yani aylık olarak 38 küsür TL ödüyorsunuz. Taksitli fiyatı da yine peşin fiyatıyla aynı olan bu ürün, taksitli olarak daha sık tercih edilecek gibi duruyor.

  BİM mağazalarına sınırlı sayıda gelecek olan bu ürünü almak istiyorsanız, 3 Ağustos sabahı erkenden BİM’e gitmelisiniz. Çünkü hemen tükenebiliyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.