arama

  BİM Braun Erkek Bakım Seti İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 , Ortalama Puan: 4,40
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  28 Aralık BİM Aktüel kataloğuyla birlikte satışa çıkarılan Braun markalı erkek bakım seti ziyaretçilerimiz tarafından incelenmesi yönünde gönderilen ürünlerden birisi. Erkek ziyaretçilerimiz ürün kalitesini, fiyatına göre alınır alınmaz olduğunu merak ediyorlar. Bizde bu yazımızda söz konusu ürünü ele alacağız ve sizlere anlatacağız.

  Sakal Şekillendirme

  Üründe iki farklı sabit tarak yer alıyor. Bu söz konusu taraklarla birlikte muhteşem sakallar ortaya çıkarmak için 2 mm ölçüye sahip farklı adımlarla birlikte 13 farklı hassas uzunluk ayarı elde edilebilir. Uzunluk ayarını direkt olarak kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Bir kez ayarlandıktan sonra isteğiniz dahilinde değiştirmedikçe kayma gibi sebeplerle değişmeyecektir. Hassas şekillendiriciyle birlikte çok daha temiz kenarlar elde edebilirsiniz.

  Saç Kesme

  Ürünün sakal şekillendirici özelliğinin yanı sıra saç kesme özelliği de bulunuyor. Saçlarınızı kesmek isterseniz yine akıllı saç kesme tarağını kullanabilirsiniz. Profesyonel ve üst düzey bir saç kesme işlemi için hassasiyet ve kontrol sağlayan söz konusu saç kesme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Kulak / Burun Tüyleri Alma

  Kulak ve burunda çıkan tüyleri almanız için ürünle birlikte ayrı bir aparat verilmektedir. Bu aparatı makinenin gövde bölümüne takarak hem burundaki hem de kulak bölümünde tüyleri rahatlıkla alabilirsiniz. Herhangi bir şekilde acı veya huylanma yaratmayacaktır.

  Ömür Boyu Kullanım

  Ürünün bıçaklar tamamen keskin bir şekilde tasarlanmış olup, ömür boyu kullanım amaçlanmıştır. Yüksek performansa dayanıklı bir hassasiyetle kendini gösteren söz konusu bıçaklarla birlikte her türlü tarz elde edilebilir. Paslanmaz bıçaklar paslanmamasının yanı sıra yıpranmaz ve körelmez.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor.

  Fiyat

  28 Aralık tarihinden itibaren tüm BİM marketlerde ürün 119.00 TL karşılığında satışa çıkarılacaktır. Aynı zamanda ürünü peşin fiyatına 6 taksitle de satın alabilirsiniz.

  Ürün alınır mı alınmaz mı? Sorusuna verilecek cevap kesinlikle alınmasıdır. Çünkü bu fiyata, bu özellikleri taşıyan bir ürün bulmanız çok zor. Kalite anlamında zaten Braun markası kendini konuşturuyor. Şahsi olarak benimde kullandığım bu ürün 5-6 aydır herhangi bir sorun yaşatmadı ve anlatıldığı gibi çıktı Yani tercih edebilirsiniz .Fakat stoklarla sınırlı olduğundan dolayı aceleci davranmanızda fayda var.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • BİM 28 Aralık Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Yılın Son Kataloğu ile Muhteşem İndirimler… | Aktüel Saati
   7 ay önce

   […] Braun Erkek Bakım Seti İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayınız […]

   6
   yorum beğen