arama

  BİM Cam Termos İncelemesi – 3 Ağustos 2018 – Alınır mı? Alınmaz mı?

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  BİM’e 3 Ağustos 2018 tarihinde gelecek olan ve katalogda yayınlanan Cam termos, içerisi tamamen camdan üretilen bir yapıya sahip. Dışarısında ise gerekli yalıtım malzemeleri yer alıyor. 1 Litre iç hacmi bulunan cam termos, kalabalık aileler için yetersiz kalacaktır. 2 tane ya da 3 tane alındığı takdirde kalabalık ailelerin de ihtiyaçlarını giderecektir.

  Termoslar her insanın hayatında en az bir kere ihtiyacı dahilinde yer almıştır. Piknikte, dışarıda komşularla otururken, ya da herhangi bir yere giderken veya uzun yola çıkarken her daim termoslar gereklidir. Neden?

  Çünkü bir çay yapacak olursunuz fakat bu dışarıda soğur ve içilmez hale gelir. Ama bir termos olsa soğuması mümkün bile değildir. Ya da yine soğuk bir içecek alırsınız dışarıda ısınır, fakat termos olsa ısınmaz. Yani termoslar sıcak soğuk dengesi için gereklidir.

  Pikniğe gittiğinizde eğer orada çay demlemeyecekseniz ya da içecek almayacaksanız termosların içerisine evde dolduracağınız içeceklerle soğuk – sıcak dengesini koruyabilirsiniz.

  Termoslar uzun zaman boyunca ısı dengesini korur fakat eninde sonunda soğutacak veya ısıtacaktır. Normal saklama koşullarından farkı ise, normalde 1 saatte soğuyacak çay termosa  5 saatte soğur. Bu yüzden termoslar gereklidir.

  BİM’e gelen bu söz konusu Cam Termos’da yine uygun fiyatıyla müşterilerin ilgisini çekiyor. Online alışveriş sitelerinde cam termos araması yaptım ve fiyatlara baktım. Görünüş olarak BİM’in sattığı ürüne yakın olan ürünlerin fiyatı neredeyse bu ürünün 2 katı. Bundan dolayı BİM’den cam termosu almak mantıklıdır.

  3 Ağustos 2018 tarihi itibarıyla tüm BİM mağazalarında görebilecek olduğunuz bu ürünün fiyatı 17.50 TL olarak ön plana çıkıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.