arama

  BİM Çocuk Oturaklı Klozet Kapağı İncelemesi ve Yorumlar – 3 Ağustos 2018’de Gelecek!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  BİM’e 3 Ağustos 2018 tarihi itibarıyla gelecek olan çocuk oturaklı klozet kapağı çok fonksiyonlu. Nasıl mı? hem çocuk oturağı kullanılabiliyor hem de erişkin oturağı. Çocuk oturağını kullanmadığınız zamanlarda aşağı indirdiğinizde kapak altında kaldığı için herhangi bir şekilde depolama sorunu yaratmıyor.

  Bildiğiniz üzere çocuklar küçük oldukları için standart klozetlere otururken sorun yaşamaktadırlar. Hatta neredeyse hiç oturamamaktadırlar. Çocuklara tuvalet alışkanlığını kazandırırken de bu durum çok baş ağrısı yapmaktadır. Bundan dolayı çocuk oturakları bir klozet için şarttır. Çünkü erişkin oturağına bir çocuğun oturması zordur.

  BİM’de bu durum karşısında çocuk oturaklı klozet kapağı getirerek müşterilerine yardımcı olmayı hedefliyor. Normalde çocuklar için klozet kapağı ayrı olur ve çocuk tuvalete girdiğinde o ürün takılır çıktığında ise çıkartılır. Bu üründe öyle bir dert yok. Erişkin kapakla birleşik olan çocuk oturağı kapatıldığında direkt olarak kapak altında kaldığı için görüntü kirliliği v.s. oluşturmuyor.

  Günümüzde inşaat sektörü hala lokomotifliğini koruyor. Bu sebepten neredeyse her ay yeni bir proje tamamlanıyor. Yeni evlerin tamamına bakacak olursak alaturka tuvalet oranı %0.01 diyebiliriz. Geneli hep klozet, klozet kullanımı bu kadar yaygınlaşmışken, çocuk kapaklarının satışı da BİM’e kadar gelmiş durumda.

  3 Ağustos 2018 tarihinde tüm BİM mağazalarında sınırlı sayıda yer alacak olan bu söz konusu çocuk oturaklı klozet kapağının fiyatı sadece 19.50 TL. Ürünün kalitesi konusunda size herhangi bir bilgi veremiyorum çünkü herhangi bir marka belirtilmemiş. Fakat fiyata bakacak olursak alınabilir bir ürün diyebilirim.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.