arama

  Bim Conti Çay Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Bim 15 Şubat 2019 tarihli aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Conti markalı söz konusu çay makinesi uygun fiyatı ve fiyatına göre sunduğu yüksek özelliklerle birlikte dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Aynı zamanda ürün için 2 yıl boyunca garanti sunulması ve peşin fiyatına 6 taksitle alınması gibi fırsatlar talebi artırıyor. İşte Conti Çay Makinesi özellikleri ve yorumları…

  Güç

  Conti Çay Makinesi 1650 Watt güç sunmaktadır. Bu sayede çok hızlı bir şekilde su kaynatabilirsiniz. Suyu hızlı kaynatması ve gücünün yüksek olması ürünün enerji tüketiminin fazla olacağına işaret etmiyor. Aksine tüketim olarak çok az elektrik harcamaktadır. Bu 1650 Watt’lık gücü en etkin şekilde kullanarak tamamını performansa çevirebilmektedir.

  Kapasite

  Ürün kapasitelerine baktığımızda standart çay makineleriyle hemen hemen aynı ölçülere sahip olduğunu göryoruz. Ürünün cam demlik bölümü için belirlenen kapasite 0.7 litreyken, su bölümü için belirlenen kapasite ise 1.7 litre olarak kendini göstermektedir. Bu sayede hem evde, hem de home ofis gibi iş alanlarında ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Otomatik Özellikler

  Üründe birçok otomatik özellik bulunmaktadır. Kaynamaya başladıktan sonra kendisini otomatik olarak kapatan ve sıcak tutma moduna alan Conti çay makinesi enerji tasarrufunu bu noktada yakalamakta olup %90’a yakın bir diğer sunmaktadır.

  Aynı zamanda susuz çalıştırma veya aşırı ısınma gibi durumlarda ürün herhangi bir şekilde yanma, patlama gibi durumlarla karşılaşmasın diye kendini otomatik olarak kapatabilme özelliğine sahiptir.

  Garanti

  2 yıl boyunca garanti sunulan ürün, firma kaynaklı sorunlarda direkt olarak ücretsiz bir şekilde bakım veya değişim hizmetiyle birlikte sizlerden alıp geri teslim edilmektedir.

  Fiyat

  15 Şubat Bim Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu çay makinesi 99.00 TL’ye satılmaktadır. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunmaktadır.

  Conti Çay Makinesi özellikleri bu şekilde sıralanıyor. Gayet kaliteli ve alınabilecek bir ürün olan söz konusu çay makinesi, piyasada yer alan çoğu çay makinesine kıyasla hem performans anlamında hem de enerji tüketimi anlamında yarışacak kapasiteye sahiptir. Gücü en iyi şekilde performansa çeviren ve bunu yaparken en düşük enerji tüketim oranını sunan çay makinesi stoklarla sınırlı olarak geldiğinden dolayı 15 Şubat tarihi itibarıyla alma noktasında aceleci davranmanız faydanıza olacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.