arama

  Bim Dekoratif Boy Aynası İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  22 Şubat 2019 Bim Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan dekoratif boy aynası, Bim aktüel takipçileri tarafından en merak edilen ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. 2 farklı renk seçeneğiyle birlikte gelen boy aynası, ister antrelerde, ister yatak odasında isterseniz de çocuk odasında kullanılabilir. Ayaklık bölümü bulunmuyor bu yüzden direkt duvara montajlanması gerekiyor. Diğer satıcılara kıyasla çok uygun fiyatla Bim’den satın alabileceğiniz boy aynasıyla ilgili tüm detayları Dekoratif Boy Aynası incelemesi makalemizle birlikte sizlere veriyor…

  Kalite

  Ürün kalitesine değinecek olursak, 1.sınıf malzemeden üretildiğini söyleyebiliriz. Bu sayede onlarca yıl herhangi bir yıpranma olmadan kullanabilirsiniz. Düşük fiyatıyla birlikte satılan kalite anlamında gayet yüksek olan bu ürün sizi herhangi bir şekilde mağdur etmeyecektir. Aynada kullanılan camın kalitesi de yine aynı şekilde çok canlı bir şekilde görünüm elde etmenize olanak tanımaktadır.

  Tasarım

  Ürün tasarımsal açıdan 2 farklı renk seçeneğiyle birlikte gelmekte olup kenar bölümlerinde yaklaşık olarak 5-6 cm’lik kenarlıkla birlikte gelmektedir. Modern dekorasyonlar için beyaz renk, klasik dekorasyonlar için açık tonlardaki kirli kahverengi renge sahibi ürünü tercih edebilirsiniz.

  Boyutlar

  Ürün boyutları standart boy aynası boyutlarında olan Bim aktüel kataloğundaki söz konusu dekoratif boy aynası 122 cm yüksekliğe ve bunun yanı sıra 55 cm genişliğe sahip bir şekilde satışa sunulmuştur.

  Garanti

  Ürün için herhangi bir şekilde garanti hizmeti bulunmamaktadır. Garantilik bir durumla karşılaşacağınızı da sanmıyoruz. Bu yüzden garanti konusu üzerinde durmaya gerek yok. Çünkü onlarca yıl dış müdahalede bulunmaz (kırma, dökme, çizme gibi) duvarda sabit bırakırsanız rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Fiyat

  22 Şubat Bim Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan ürün 89.90 TL karşılığında peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla birlikte alınabiliyor.

  Belirtilen 22 Şubat 2019 tarihinden itibaren tüm Bim marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu ürün her aktüel kataloğunda bulunan ürünlerde olduğu gibi stoklarla sınırlı olarak geliyor. Bu sebepten dolayı alma noktasında aceleci davranmazsanız satıştan kısa süre içerisinde stok tükenmesi sebebiyle kaldırılabilir. Gelen yoğun taleple birlikte satışları çabuk bir şekilde biten dekoratif boy aynasını satın alabilmek için 22 Şubat sabahı erken saatlerde Bim marketlerde olmanız ürüne ulaşmanız açısından faydalı olacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.