BİM Dijitsu Plus Vantilatör İncelemesi ve Yorumlar – Alınır mı Alınmaz mı?

BİM Dijitsu Plus Vantilatör İncelemesi ve Yorumlar – Alınır mı Alınmaz mı?

BİM 3 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda yer alan Dijitsu Plus vantilatör sıcak yaz günlerinde en yakın eşyalarınızdan biri olacak gibi duruyor. Türkiye’de sıcaklık ortalamaları geçen yıllara nazaran yüksek seviyede artış göstermiş durumda. Öyle ki Temmuz ayında olduğumuz şu dönemlerde ne evlerde nede ofislerde durulmaz oldu.

Bütçesi olanlar klima alıyor ve klimayla serinlemeye çalışıyor. Bütçesi düşük olan bireyler ise vantilatöre yöneliyor. Gerek fiyatı gerek harcadığı elektrikle birlikte vantilatörler çok daha avantajlı ürünler olarak ön plana çıkıyor. Klimayla tek farkları ise hava akışı sağlamaları. Klima içerideki sıcak havayı direkt soğuk havayla değiştirirken, vantilatör içerideki havayı rüzgar enerjisiyle soğutuyor ve kapandığı anda sıcak hava tekrardan bastırıyor.

BİM’e gelecek Dijitsu Plus vantilatör de yine sıcak yaz günlerinde sizin kullanacağınız en güzel ürünlerden birisi diyebiliriz. Gerek kalitesi, gerekse sağladığı serinlikle aldığınız için pişman olmayacağınız bir ürün. Aynı ölçüler ve güçteki diğer vantilatörlerle kıyaslarsak ortada fiyat farkını çok rahat bir şekilde görebiliyoruz. BİM’de daha ucuz olan vantilatör, kısa süreliğine gelecek.

Vantilatörde 3 farklı hız seçeneği yer alıyor. İsterseniz düşük hızda çalıştırarak, isterseniz normal hızda çalıştırarak, isterseniz de yüksek hızda çalıştırarak serinleyebilirsiniz. Bazı insanlar vantilatörün vurduğu rüzgardan rahatsız oldukları için yavaş hız seçeneğinin olması onlar için büyük bir şans. Bazı insanlar ise yine yüksek hızı severler. Yüksek seçeneği de onlar için bir şans. 3 hız seçeneği de yüksek performansda kullanılabilmekte.

Hız seçeneklerinin yanı sıra üründe 40 cm çap bulunuyor. Bu çapı sayesinde daha çok rüzgar sağlıyor ve serinlemenizi daha da kolaylaştırıyor. Peki 40 cm çapı var. Bu ürün çok ses çıkarmaz mı derseniz. Ses oranının farkedilmeyecek kadar düşük olduğunu söyleyebiliriz. Sessiz çalışma özelliğini her defasında ön plana çıkaran Dijitsu sayesinde dikkat dağınıklığı ve baş ağrılarına son.

60 Wattlık gücü ve düşük enerji tüketimiyle birlikte hem verimli çalışacak hem de enerjiden az harcayacak olan bu söz konusu ürün, sizi ferahlatmak için yeterli olacaktır. Hem de faturanıza çok az bir tutar yansıtarak.

Etiketler

Ürün İnceleme