arama

  BİM Fakir Blender Robot Set İncelemesi

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  23 Kasım BİM Aktüel kataloğunda yer alan Fakir markalı blender robot set beyaz rengi ve modern görünümüyle herhangi bir özelliğe gerek kalmadan dikkat çekiyor. 2 yıl boyunca garantili birçok özelliği bulunan Fakir Blender Robot seti, emsallerine göre uygun fiyatla birlikte BİM Aktüel kataloğuyla müşterilere ulaştırılıyor.

  Performans

  Ürün 1100 W güce sahip. Bu blender seti için çok güzel bir rakam olarak öne çıkıyor. Parçalama / doğrama noktasında 1100 W güç ile üstesinden gelemeyeceği hiçbir ürün bulunmuyor diyebiliriz. Paslanmaz çelik bıçaklarıyla performans noktasında bir tık daha ileriye giden Fakir Blender Robot Seti, sizi kesinlikle memnun edecektir.

  Hız Ayarı

  Üründe hız ayarı mevcut. İster hızlı, ister normal bir şekilde çalışmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede zor parçalanan veya doğranan ürünleri hızlı, kolay olan ürünleri ise normal çalıştırarak hem makineye zarar vermiyorsunuz hem de daha kolay işinizi halledebiliyorsunuz.

  Bıçak & Aparatlar

  Üründe bulunan bıçak kaliteli bir şekilde paslanmaz çelikten üretilmiş olup, herhangi bir şekilde yıpranma, paslanma, eskime gibi durumlarla karşı karşıya gelmeyecektir. Bu sayede de bıçak değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız. Hem daha keskin olan hem de kaliteli madde olan bu bıçak ve aparatlar sayesinde ürün daha da ilgi çekici hale geliyor.

  Kapasite

  Söz konusu blender robot setinin 1500 mililitre kapasitesi bulunuyor. 1500 ml’lik kapasitesiyle birlikte dikkat çeken blender robot seti sürekli olarak çıkart – boşalt – tak işlemi yapmanıza gerek kalmadan doğrama işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapmanız için gerekli oluyor.

  Garanti

  Fakir Blender Robot Set 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor. Herhangi bir şekilde meydana gelecek en ufak problemde Fakir garantisi devreye giriyor ve ürün garanti kapsamında onarılıyor ya da değiştiriliyor.

  Fiyat

  Söz konusu Fakir Blender Robot set 155.00 TL’ye satılıyor. Bonus, World ve Maximum kartlara özel peşin fiyatına ek vade uygulaması olmadan ürünü satın alabiliyorsunuz. Toplam 6 taksitle alabileceğiniz Fakir Blender Robot set, 23 Kasım tarihi itibarıyla tüm BİM mağazalarında yer alacak.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.