arama

  Bim Fakir Buharlı Ütü Galaxis İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  1 Şubat Bim Aktüel kataloğunda satılan Fakir markalı Galaxis buharlı ütü piyasadaki en düşük fiyata sahip bir şekilde satılıyor. Eğer ütü ihtiyacınız varsa 1 Şubat tarihi itibarıyla tüm BİM marketlerden söz konusu ürüne ulaşabilirsiniz. Aynı ürün diğer satıcılarda BİM’e kıyasla 30 TL ila 50 TL arasında yüksek fiyata satılıyor.

  Güç

  Fakir Galaxis buharlı ütü 2200 W güce sahip bir şekilde geliyor. Bu sayede çok güzel bir performans elde etmenizi sağlıyor. Sunduğu güçle birlikte en etkin şekilde sıcaklık sağlayan ve sürekli buhar özelliğini en etkin şekilde kullanan Fakir Galaxis, kıyafetlerdeki kırışıklıkları üzerinden tek geçmeyle giderebiliyor.

  Su Kapasitesi

  Ürünün 300 ml su doldurma kapasitesi bulunuyor. Ev kullanımı için uygun olan ütülerde standart ölçü olan 300 ml, 4 kişilik bir ailenin haftalık ütüsünü yaparken yeterli oluyor. Tekrar tekrar su doldurmanıza gerek kalmıyor. Ütüyle işiniz bittiğinizde kireçlenme olmaması adına suyu boşaltmanız gerekiyor. Bunun için de çok kolay bir şekilde boşaltabileceğiniz su doldurma alanı tasarlanmış durumda.

  Sürekli Buhar / Şok Buhar

  Ürün dakikada 40 gr sürekli buhar veriyor ve güçle birlikte kıyafetleri en etkin şekilde ütülemenize olanak tanıyor. Eğer kırışık sayısı fazlaysa dakikada 150 gr’lık şok buhar özelliğini kullanarak kıyafetleri dümdüz etme şansınız bulunuyor.

  Önlemler

  Üründe kireç önleme özelliği bulunuyor. Bu sayede diğer ütüler gibi hemen kireçlenip performans noktasında geride kalmıyor ve kıyafetlere kireç kalıntıları bırakmıyor. Yine bir diğer önlem ise damlama önleme özelliği oluyor. Ütülerken ütü tabanından akan sularla uğraşmıyorsunuz.

  Taban

  Ürün tabanı bu tarz ütüler de standart olan seramik taban olarak belirlenmiş durumda. Isınma, kıyafet üzerinde gezdirme ve yine kireç açısından en yararlı ütü tabanı şüphesiz seramik tabandır. Fakir Galaxis’te bu uygulanıyor.

  Garanti

  Ürün için ne yazık ki Bim bünyesinde garanti  verilmiyor. Fakat ürünle sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Bu yüzden garantiye pek önem vermenizi tavsiye etmiyoruz.

  Fiyat

  Diğer satıcılarla kıyaslanma altına alındığında çok uygun fiyatla birlikte satılan 2200 Watt güce sahip söz konusu Galaxis buharlı ütü 109.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Aynı zamanda ürünle birlikte peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor. Bonus, World ve Maximum kartlara özel taksit imkanları da var.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.