arama

  BİM Fakir Dik Durabilen Süpürge İncelemesi

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (12 , Ortalama Puan: 3,75
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  4 Ocak BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Birçok ürünün bulunduğu yeni yılın ilk BİM Aktüel kataloğunda dikkat çeken ürünlerden biriside Fakir’in dik durabilen süpürgesi oluyor. Tasarım olarak çok hoş bir görünümü bulunan söz konusu dik durabilen elektrikli süpürge sunduğu özelliklerle de dikkat çekiyor. Özelliklerine göre fiyat bakımından çok uygun bir fiyatla müşterilere ulaştırılan söz konusu elektrikli süpürge 2 yıl garantili geliyor.

  Toz Haznesi

  Üründe 1 litre toz haznesi yer alıyor. Çok büyük bir hazne diyemeyiz. 1 Kez evi temizlediğinizde orta seviyede kirli bir ev için direkt olarak dolacaktır. Tüm özelliklerine kıyasla bu özelliği çok yüksek değil. Fakat toz haznesi sizin için çok büyük 1. dereceden önem sebebi değilse göz ardı edilebilir. Sonuç olarak 1 kez 4 odalı ev çok rahat bir şekilde temizlenecektir.

  Sert Zemin Aparatı

  Üründe sert zeminler için daha iyi performans gösterebilmesi için sert zemin aparatı yer alıyor. Bu sayede tekerlekler sebebiyle zeminden çok fazla uzaklaşmadan ve yine çok fazla ses duymadan direkt olarak halılı alanlardaki gibi temizlik yapabiliyorsunuz.

  Ses Seviyesi

  Üründe 79 desibel ses seviyesi bulunuyor. Önceki modellere göre çok daha sessiz olan bu ürün ne yazık ki tamamen sessiz diyemeyiz. Fakat önceki modele kıyasla çok daha sessiz bir şekilde tasarlanmış durumda.

  Dik Durabilme

  Ürün sabit bir şekilde dik durabiliyor. Bu depolama konusunda büyük bir ayrıcalık tanıyor. Yani ev alanında büyük yer kaplamıyor buda sıkıntı yaşamanızın önüne geçiyor. Yani bu ürün sayesinde elektrikli süpürgeyi nereye koyacağım derdi ortadan kalkıyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garantiyle birlikte geliyor. Herhangi bir durumda garanti kapsamında değişimi gerçekleştiriliyor. Eğer firma kaynaklı problemse bu durum geçerli. Sorun kullanıcı kaynaklıysa ne yazık ki garanti kapsamında değişim yapılmıyor. Ücretli servis hizmeti veriliyor.

  Fiyat

  Ürünün fiyatı 149.00 TL olarak belirlenmiş durumda. Peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabilen bu ürün bu hususta aylık olarak 24.83 TL ödeme karşılığında alınabilecek. 4 Ocak itibarıyla tüm BİM marketlerde bulabilirsiniz.

  Stoklarla sınırlı gelen söz konusu ürünü alma noktasında aceleci davranmanızda fayda var. Çünkü hemen tükenebiliyor. Sabah erken saatlerde BİM marketlere gitmelisiniz.

   

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.