arama

  BİM Fakir Saç Düzleştirici İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 3,50
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  28 Aralık BİM Aktüel kataloğuyla birlikte yılın son fırsatları gelmiş durumda. BİM Aktüel kapsamında yılın son fırsatları neticesinde en çok dikkat çeken ürünlerden birisi de Fakir markalı Melinda modelindeki saç düzleştirici oluyor. Hanımlara özel üretilen bu söz konusu ürün sunduğu özelliklerle fiyatını kuruşu kuruşuna karşılıyor. Ürün diğer satıcılara kıyasla çok daha uygun fiyatla birlikte BİM Aktüel kapsamında BİM marketlerde satışa çıkarılıyor. Genel olarak 100 TL bandında satılıyor.

  Güç

  Ürün 30 – 33 W aralığında çalışıyor. Güç anlamında düşük sayılara sahip olduğuna bakmayın. Bu gücü en etkin şekilde kullanarak muhteşem şekilde performans sergilemekteki bu ürün, 33 W’lık gücüyle sadece dakikalar içerisinde kullanıma hazır bir hale gelmektedir. Performans olarak sizi kesin suretle memnun edecektir.

  Sıcaklık

  Ürünün sıcaklık değeri 200 dereceye kadar ulaşabiliyor. Sıcaklığı kendiniz ayarlıyorsunuz. Saç hassasiyetinize boş vaktinize bağlı olarak sıcaklığı ne kadar düşük ayarlarsanız saçlarınız o kadar az yıpranacaktır. 200 derece saç için ideal sıcaklıktır.

  Plakalar

  Üründe yer alan plakalar sayesinde saçlarınız kesinlikle yıpranmayacak, elektriklenmeyecektir. Bu plakalar sadece Fakir markalı saç düzleştiricilerde bulunmakta olup patentli üründür. Bu yüzden kesinlikle tercih edilebilir. Saça kalıcı bir şekilde düzlük kazandırmakta olup, sizi diğer saç düzleştiricilere kıyasla daha az yormaktadır.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor. Üretim kaynaklı, yani kullanıcı hatası bulunmayan her türlü sorunda ücretsiz bir şekilde bakım, onarım gerçekleştiriliyor. Eğer onarılmayacak gibi bir durum varsa direkt olarak değişim yapılıyor. Fakir’in garantisi yönünden herhangi bir sorun yaşamayacağınızın teminatını verebiliriz.

  Fiyat

  Yılın son BİM Aktüel kataloğunda söz konusu Fakir saç düzleştirici 65.00 TL karşılığında satışa çıkarılıyor. Ne yazık ki kredi kartına taksit imkanı bulunmuyor.

  Ürün özellikleri, fiyatı ve daha çok fazlasından teker teker bahsettik. Buna rağmen aklınızda ürünle ilgili herhangi bir soru bulunuyorsa yorum bölümünden bu sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Ürün 2018 yılının son BİM Aktüel kataloğunda yer alan fırsat ürünlerinden birisi. Bu yüzden eğer ihtiyacınız varsa kesinlikle bu ürünü BİM’den stoklar tükenmeden almanızı öneriyorum. Çünkü bu fiyata bir kez daha bulmanız çok zor. Yılbaşıyla birlikte fiyatlar daha da artış gösterecektir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • BİM 28 Aralık Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Yılın Son Kataloğu ile Muhteşem İndirimler… | Aktüel Saati
   7 ay önce

   […] Fakir Saç Düzleştirici […]

   2
   yorum beğen