arama

  BİM Fakir Türk Kahve Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (6 , Ortalama Puan: 3,50
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  21 Aralık BİM Aktüel kataloğunda yer alan Fakir markalı Türk kahve makinesi en çok dikkat çeken ürünlerden biri oluyor. Uygun fiyatı ve sunduğu yüksek özelliklerin yanı sıra görünüm olarak da öne çıkan bir ürün olması sebebiyle dikkat çeken Fakir Türk Kahve Makinesi “Kaave” modeliyle birlikte geliyor. Kırmızı ve siyah renk tasarımıyla gayet modern bir görünümü bulunan söz konusu ürün performans anlamında da çok etkili bir ürün diyebiliriz.

  Güç

  Ürün 735 Watt güçle birlikte geliyor. Türk kahve yapma makinesi sunduğu bu güçle birlikte çok kısa süre içerisinde kahveleri hazır hale getirmektedir. Hazır hale getirirken lezzetten ödün vermeyen, çok hızlı pişirmesine rağmen ocakta çok kısık ateşte pişmiş lezzeti veren bu ürün güç anlamında sizi üzmeyecektir.

  Kapasite

  Üründe 4 fincan Türk kahvesini tek seferde yapabiliyorsunuz. Eğer daha fazla yapmanız gerekiyorsa, posta posta yapmanız gerekecektir. İlk olarak 1. 4 fincan, sonra 2. 4 fincan şeklinde ilerlemeniz gerekiyor. Hızlı bir pişirim gerçekleştiği için diğerlerinin buharı uçmadan 2.posta hazır olacaktır.

  Taşma Önleme

  Üründe taşmayı önleyen teknoloji bulunmaktadır. Direkt olarak Fakir’e ait bu teknoloji en iyi şekilde kullanılmış olup, herhangi bir şekilde taşma gibi problemlerle karşı karşıya kalmazsınız. Bu teknolojiyi en iyi kullanan firmalardan biri olan Fakir, defalarca kez test ettikten sonra ürünü seri üretime geçirdi.

  Işık – Sesli Uyarı

  Üründe hem ışıklı hem de sesli uyarı sistemi bulunuyor. Bu sayede piştiğini anlayabiliyorsunuz. Işık ya da sesli uyarı almadan kesinlikle pişirme haznesini çıkarmayınız.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Fakir garantisiyle birlikte tüm BİM mağazalarında yer alacak. Herhangi bir sorunda direkt Fakir garanti kapsamında gerekli işlemleri yapacak.

  Fiyat

  21 Aralık tarihi itibarıyla tüm BİM mağazalarında söz konusu ürün 275.00 TL karşılığında satılacaktır.

  BİM Aktüel kataloğundaki bu söz konusu ürün stoklarla sınırlı bir şekilde geliyor. Bu yüzden alma noktasında aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. 21 Aralık tarihiyle hemen BİM marketlere giderek ürüne sahip olabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyata bu ürünü almış olursunuz. Dış piyasada BİM’de verilen fiyatın kat ve kat fazlasına satıldığını belirtmek isteriz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • 21 Aralık BİM Aktüel Kataloğu Yayınlandı! | Aktüel Saati
   7 ay önce

   […] Fakir Türk Kahve Makinesi […]

   2
   yorum beğen