arama

  BİM Hometech Alfa 600C Notebook İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (7 , Ortalama Puan: 4,71
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  30 Kasım BİM Aktüel kataloğunda yer alan Hometech markalı Alfa 600C modelindeki notebook özelliklerine göre satıldığı fiyatla birlikte dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Piyasadan 150 – 200 TL daha uygun satılmakta olan Hometech markalı Alfa 600c modelindeki bu notebook, eğer ihtiyaç varsa kesinlikle kaçırılmaması gereken bir ürün.

  Ekran

  13.3″ ekran boyutuna sahip olan Hometech Alfa 600c 1920 x 1080 pixel ekran çözünürlüğü sunuyor. Full HD ekran çözünürlüğüne sahip olan Hometech Alfa 600C, ekran noktasında kaliteli bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

  İşletim Sistemi

  Notebook’da işletim sistemi olarak Windows 10 uygun görülmüş. Yeni nesil işletim sistemi olan Windows 10 hemen hemen üretimi yeni yapılan tüm bilgisayarlarda tercih ediliyor. Kullanış açısından mükemmel bir kullanışı olan Windows 10 hız açısından da bilgisayara destek sağlıyor.

  İşlemci

  Üründe işlemci olarak Intel Caleron N3350 İşlemci uygun görülmüş. Bu işlemciye iyi diyemeyiz. Normalde diyemeyiz. Kötü bir işlemcidir. Bu işlemciden dolayı birçok oyunu oynayamayabilirsiniz. Eğer oyunu ofis bilgisayarı olarak sadece yazı yazayım, küçük boyutlu oyunlar oynayayım, birkaçta program kaldırsın diye alıyorsanız alınır fakat performans bekliyorsanız, alınmaz.

  RAM

  Hometech Alfa 600C Notebookda RAM olarak 3 GB DDR3 Ram kullanılmıştır. RAM bakımından gayet iyi olan bu ürün, Google Chrome gibi RAM’den çok fazla yiyen uygulamalara karşı hız açısından herhangi bir kayıp vermemektedir.

  Ekran Kartı

  Hometech Alfa 600C ekran kartı olarak Intel HD Graphics ekran kartı kullanıyor. Yine performans anlamında fazla etki göstermeyen fakat çalışması açısından etkisini gösteren bu ekran kartı, ofis bilgisayarı için tercih edilebilir fakat yüksek performans isteği için tercih edilmemelidir.

  Depolama

  Üründe telefonlardan daha düşük bir depolama alanı var ve bu ciddi anlamda alacak kişileri düşündürüyor. 32GB depolama alanıyla birlikte gelen bu ürün bu özelliğiyle de tam bir ofis bilgisayarı olduğunu kanıtlıyor. Depolamaya ek olarak 64 GB’a kadar MicroSD kart desteği de sağlayan cihazı MicroSD kart alarak 96 GB’a yükseltebilirsiniz.

  Garanti – Fiyat

  Hometech Alfa 600C 999.00 TL fiyat ve 2 yıllık garantiyle birlikte geliyor. Peşin fiyatına 6 taksit imkanı da bulunan Hometech Alfa 600C, dış pazarda 1.150 TL’den daha düşük bir fiyata satılmıyor. Eğer bu ürün alınacaksa, en iyi BİM fiyat veriyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.