arama

  Bim Hp Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 , Ortalama Puan: 3,50
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  22 Şubat Bim Aktüel kataloğunda birbirinden farklı birçok ürüne yer verilmiş durumda. Satışa çıkan ürünlerin tamamı kalite seviyesi yüksek ve fiyat olarak düşük ürünler olarak dikkat çekiyor. Bim Hp mikrofonlu kulak içi kulaklık incelemesi ile birlikte kulaklığa yönelik hem tasarımsal hem de teknik açıdan bilgi vereceğiz. Düşük fiyatlı bu ürün alınır mı, alınmaz mı? Kalitesi nasıl? Gibi soruların tamamına cevap bulabileceksiniz.

  Kablo Uzunluğu

  Ürünün kablo boyutu 1.1 metre olarak belirlenmiş durumda. Standart kablo uzunluğuna sahip olan Hp mikrofonlu kulak içi kulaklık yürüyüş, koşu gibi aktivitelerinizde size herhangi bir zorluk çıkarmayacak ve kablo uzunluğu açısından rahat ettirecektir.

  Rahat Silikon Malzeme

  Uzun süre kulaklık kullanımında kulaklarda belirli ağrılar oluşmaktadır. Söz konusu ürünle birlikte bu söz konusu olmaktan çıkıyor. Rahat silikon malzeme kullanımı tercih edilen Hp mikrofonlu kulakiçi kulaklık saatlerce kulağınızda dursa bile herhangi bir ağırlık veya ağrı hissi yaratmayacaktır.

  Dahili Mikrofon

  Üründe yer alan dahili mikrofonla telefonunuz cebinizdeyken görüşme gerçekleştirebilir, herhangi bir şekilde telefonunuza erişim zorunluluğu yaşamazsınız. Aynı zamanda mikrofon bölümünde çağrı yanıtlama ve reddetme butonları, ses açıp kapatma butonları yer almaktadır.

  Garanti

  2 yıl boyunca garanti kapsamında gelen söz konusu hp kulak içi kulaklık, herhangi bir firma kaynaklı sorunda direkt olarak değişim ve onarım hizmetleri almanıza olanak tanımaktadır.

  Kalitesi Nasıl?

  22 Şubat Bim Aktüel kataloğu ürünlerinden olan HP Mikrofonlu kulak içi kulaklık, kaliteli müzikler dinlemenizi ve bunun yanı sıra hafifliğiyle birlikte rahat bir şekilde kulağınızda durmasını sağlamasıyla birlikte orta segment kulak içi kulaklıklar arasında alınabilecek en mantıklı kulaklık diyebiliriz.

  Fiyat

  29.90 TL karşılığında satılan ürün 22 Şubat’tan itibaren Türkiye’deki tüm BİM marketlerde satışa çıkarılacak.

  22 Şubat Bim Aktüel kataloğu ürünleri arasındaki söz konusu Hp kulakiçi kulaklık stoklarla sınırlı geliyor. Bu sebepten dolayı stoklar tükendiği takdirde satıştan kaldırılıyor. Eğer kaliteli ve uygun fiyatlı bir kulaklık arıyorsanız 22 Şubat tarihi itibarıyla erken saatlerde stoklar henüz tükenmeden Bim marketlerden herhangi birine giderek ürüne sahip olabilir, bu sayede çok kaliteli bir ürünü düşük fiyat karşılığında satın alabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.