arama

  BİM İlk Adım Arabası İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 , Ortalama Puan: 4,67
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  4 Ocak BİM Aktüel kataloğunun öne çıkan ürünleri arasında yer alan İlk adım arabası şirin mi şirin bebeklerimizin ilk adımlarını atarken çok yardımcı olacak. Bebeğe özgüven sağlayan bu ürün, adım atma noktasında bu işlemin çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Yani çocuğunuz yürümeyi, normal şartlarda öğreneceğinden çok daha kısa bir sürede öğreniyor. Çünkü dayanabileceği bir özgüven kaynağı oluyor. Bu sayede de belirli bir süre sonra çocuk yürümeyi öğreniyor. Fakat bu ürünü çok fazla kullandırmanızı önermiyoruz. Çünkü durum alışkanlık boyutunu alırsa çocuğunuz ilk adım arabası olmadan yürürken zorlanacaktır. Günün her saati bu ürünle birlikte değil de, günde birkaç saat olması daha sağlıklı olacaktır.

  Yaş Sınırı

  +9 aylık çocuklar için tavsiye edilen söz konusu ilk adım arabası 9 aylıktan küçük çocuklar için birtakım sağlık sorunları oluşturabilir. 9. aya girdiği an itibarıyla çocuğunuza yavaş yavaş kullanmayı öğretebilirsiniz. Unutmayın emeklemeye başlamayan çocuklar için bu ürün kesinlikle tercih edilmemelidir. Eğer çocuk emeklemeye başladıysa kullanılmalıdır.

  Kilitli Tekerlek Sistemi

  Üründe kilitli tekerlek sistemi bulunmaktadır. Bu sayede geri düşme gibi bir problem meydana gelmemektedir. Direkt olarak tekerlek kendini kilitlediğinden dolayı geri düşüp kafasını bir yere çarpma gibi bir şey meydana gelmeyecektir. Bu hususta güvenerek alabilirsiniz.

  10 Farklı Bultak Geometrik Şekil

  Ürün üzerinde bultak geometrik şekiller yer almaktadır. Bu sayede çocuğunuz bu ürünle hem yürümeyi öğrenirken hem de bultaklarla birlikte oyuncak olarak kullanabilir. Bu sayede ilk adım arabasına olan sevgisi daha da artacak ve kullanırken ağlamayacaktır.

  Katlanabilir

  Ürün katlanabilir bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede evde nereye koyacağım diye bir sıkıntı etmenize gerek kalmamaktadır. Direkt katlayarak dolap içerisine yerleştirebilir veya bir duvara yaslayabilirsiniz.

  Müzik Kutusu

  Üründe tüm bunların yanı sıra birde müzik kutusu yer almaktadır. Bu müzik kutusu sayesinde çocuğunuz hem yürüyecek hem de müziğin eğlencesiyle birlikte çok eğlenecektir.

  Fiyat

  Ürün 79.00 TL fiyat karşılığında tüm BİM mağazalarında satışa çıkarılıyor. 4 Ocak itibarıyla satın alabileceğiniz bu ürün için peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor. Bonus, World ve Maximum kartlar aracılığıyla peşin fiyatına 6 taksitle bu söz konusu ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Mavi, beyaz ve kırmızı ana renklerden oluşan bu ürün bultak oyuncaklarla çok daha renkli bir şekilde üretilmiştir.

   

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.