arama

  BİM Kazak Tüyü Toplama Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  4 Ocak BİM Aktüel kataloğunun en ilginç ürünlerinden biri olan kazak tüyü toplama makinesi çok etkili bir ürün. Kazaklarımızda oluşan tüyler ne yazık ki çok uzun uğraşlar sonucu çıkmaktadır. Bunun için taraklar bulunsa da yine bu taraklarda en az 10 dakikamızı almaktadır. Bunun yerine otomatik olarak kazak tüyü toplayan bu makineyi satın alabilirsiniz. Performans anlamında ciddi anlamda büyük güç gösteren söz konusu ürünle birlikte kazaklarınız, paltolarınız, hırkalarınız, yelekleriniz ve pantolonlarınızda oluşan tüyler artık yok oluyor.

  Temizleme Fırçası / Atık Kutusu

  Üründe temizleme fırçası ve atık kutusu iç bölümde yer alıyor. Bu sayede herhangi bir şekilde dışarıya tek bir tüy bırakmıyor. Kazağınızı veya temizleyecek olduğunuz palto, hırka, yelek, pantolon gibi ürünleri temizledikten sonra ürünün içerisini açarak tüyleri boşaltabiliyorsunuz. Bu sayede eviniz kirlenmiyor ve çok rahat bir temizleme işlemi gerçekleştiriyorsunuz.

  Çalışma

  Ürün 2 adet kalem pille birlikte çalışma gösteriyor. Fakat ürünle birlikte piller hediye olarak gönderilmiyor. Pilleri ayrı bir şekilde almanız gerekiyor. Ürün fiyatına baktığımızda pillerin pekte önemli olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü bu derece işe yarayan bir ürün çok uygun fiyata satılıyor.

  Alınır mı Alınmaz mı?

  Ürün fiyatına bakılırsa kesinlikle alınmalıdır. Çünkü çok düşük fiyatı bulunuyor ve sunduğu özellik gerçekten büyük bir dertten kurtacak şekilde kendini gösteriyor. Ek 2 tane de kalem pil alarak her evde bulunması gereken bir ürün diyebiliyoruz.

  Kullanıcı Yorumları

  Ürünün kullanıcılarına baktığımızda herhangi bir olumsuz yorumla karşılaşmadık. Aksine ürünü alanların sık sık ürünü öven yorumlar attığını gördük çünkü kesinlikle kazaklarınızda, paltolarınızda, pantolonlarınızda, yeleklerinizde oluşan tüyleri eksiksiz bir şekilde temizlemektedir. Buda sizi uzun bir zaman harcamaktan geri koymaktadır.

  Fiyat

  Ürün fiyatı şok bir şekilde 14.90 TL olarak belirlenmiş durumda. Ürüne ek olarak 2 tane de kalem pil aldığınızı varsayarsak toplam fiyat 17 TL gibi bir fiyata denk gelmektedir. Böylesine işe yarayan bir ürün için bu fiyatın çok düşük olduğunu söylemeliyiz. Çünkü diğer ürünler bu hususta 50 TL’ye varan fiyatlarla satılıyor. Ürüne eğer ihtiyaç varsa kaçırılmadan alınmalıdır. Stoklarla sınırlı geldiği için erken saatlerde BİM’e gitmeniz bir avantaj.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.