arama

  Bim Kitaplık Raflı TV Ünitesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 , Ortalama Puan: 4,67
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  1 Şubat 2019 tarihli Bim Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Kitaplık raflı TV Ünitesi sade tasarımı ve modern görünümüyle birlikte Bim aktüel takipçileri tarafından merak edilen ürünler arasında yer alıyor. Bim Kitaplık raflı TV ünitesi ile ilgili olarak aklınıza takılan tüm detayları ele aldığımız bu yazımızda Bim kitaplık raflı TV Ünitesi alınır mı? Kaliteli mi? Fiyatı nasıl? Gibi sorularınızın tamamına cevap bulacaksınız. İşte detaylar…

  Ürün Kaliteli mi?

  Bim kitaplık raflı TV ünitesi CE sertifikalı 1.sınıf suntalamdan imal edilmiştir. Buda kalite noktasında ön plana çıkmasına sebebiyet vermektedir. Yani ürün kalitesiyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızdan, uzun yıllar boyunca herhangi bir şekilde deformasyon görmeden kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

  Ürün Fiyatı Nasıl?

  Bim Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan ve 1 Şubat itibarıyla tüm Bim marketlerden alınabilecek olan kitaplık raflı TV ünitesi 175.00 TL karşılığında satılıyor. Direkt olarak nakit vermek istemeyenler için peşin fiyatına 6 taksit imkanı da yine ürünle birlikte sunuluyor. Bonus, World ve Maximum kartlara özel vade farksız taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

  Ürün fiyatı nasıl? Konusuna değinecek olursak, fiyatın gayet uygun olduğunu, piyasada yer alan bu tarz aynı büyüklükte ve kapsamda ürünlerin minimum 200 TL’den satıldığını, ve kalitesine göre 400 – 500 TL’ye kadar çıktığını görmekteyiz. O rakamların yanına bu denli kaliteli bir ürün inanılmaz düşük fiyatla satılıyor diyebiliriz.

  Ürün Tasarımı

  Bim Aktüel kataloğunun Kitaplık raflı TV ünitesi tamamıyla beyaz renkte sade bir şekilde tasarlanmış olup ek bir desen içermemektedir. Ayak bölümleri gayet modern çarpraz duran uzun piramitlere benzemektedir. Ürünün TV koyulacak bölümünün altında 2 tane raf yer alırken, TV’nin sol bölümünde 4 raflı kitaplığa yer verilmiştir. En üst bölümde ise bir adet tek raf yer almaktadır.

  Alınır mı, Alınmaz mı?

  Ürün ihtiyaç dahilinde kaçırılmaması gereken nadir ürünlerden birisi. Çünkü böylesine detaylı bir TV ünitesini bir kez daha bu fiyatlara herhangi bir yerde bulamayacağınızdan emin olabilirsiniz. O yüzden kaçırmadan almanız kesinlikle hem cebinize hem de evinizde faydalı olacaktır. 175.00 TL gibi düşük fiyatla birlikte sunulan peşin fiyatına 6 taksit imkanı 1 Şubat’tan itibaren stokların direkt tükeneceğini gösteriyor. O yüzden alma arzunuz varsa erken saatlerde ürün tükenmeden BİM’de olmanızı öneriyoruz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.