arama

  Bim Kiwi Meyve Sebze Presi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  8 Mart Bim Aktüel kataloğu yayınlandı. Her hafta olduğu gibi birçok uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürüne yer verilen söz konusu 8 Mart Bim Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Kiwi markalı Meyve ve sebze presi en çok dikkat çeken ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Detox tarifleri ile birlikte gelen ürün, diyet yapanlar için birebir.

  Meyve-sebze suyundaki vitamin ve mineralleri en iyi şekilde saklamanıza ve vücudunuza almanıza olanak tanıyan Kiwi Meyve ssebze presi, daha fazla meyve suyu elde etmenizi sağlayarak israfın da önüne geçmenize olanak tanıyor.

  Vitamin ve Mineral Kaybınız Olmasın!

  Kiwi markalı söz konusu meyve – sebze presi ile vitamin kaybınız olmuyor. Meyvedeki en ufak suya kadar süzen ve vitaminlere herhangi bir zarar vermeden direkt olarak içeceğinize karışmasına olanak tanıyan söz konusu ürünle çok daha sağlıklı detoxlar elde edebilirsiniz.

  Kapasite

  Ürüün meyve suyu haznesi kapasitesi 700 ml olarak belirlenmiş durumda. Yani 700 ml’ye kadar meyve suyunu boşalt – doldur yapmadan direkt olarak tek seferde sıkabiliyorsunuz. Fakat 700 ml’den fazla detox elde etmek istiyorsanız bu durumda bir kez boşalt doldur yapmanız gerekecek.

  Posa haznesi de bulunan söz konusu ürünün posa için ayrılan kapasitesi ise 600 ml olarak belirlenmiş durumda. 600 ml’lik posadan 700 ml meyve suyunu çok rahat bir şekilde elde edebilirsiniz. Buda her türlü kullanım kolaylığı sunacaktır.

  Damlama Önleyen Sistem

  Üründe damlama önleyici sistem de yer alıyor. Bu sayede sıkma işlemi ve doldurma işlemi bittikten sonra tezgahda meyve suyu damlaları görmüyorsunuz. Doldurma tuşunu bıraktığınız an meyve suyunun akması da tamamıyla duruyor.

  Kolay Temizlenebilir

  Ürünün tüm parçaları kolay bir şekilde çıkarılıp takılabiliyor. Buda bulaşık makinesinde yıkamanızı sağlıyor. Bu sayede teker teker içini elinizde temizlemenize gerek kalmıyor.

  Garanti

  8 Mart Bim Aktüel kataloğunda satışa sunulan söz konusu meyve ve sebze presi 2 yıl boyunca garantili.

  Fiyat

  Ürün 249.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor.

  8 Mart’tan itibaren tüm Bim marketlerde bulabileceğiniz söz konusu meyve sebze presi stoklarla sınırlı bir şekilde geliyor. Bu yüzden alma noktasında aceleci davranmanız gerekiyor. Uygun fiyata satın alabileceğiniz söz konusu meyve sebze presini peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satın alabiliyorsunuz. Bu durumda aylık ödemeniz 41.5 TL oluyor. İşte Kiwi Meyve sebze presi görseli..

  Görsel Örnektir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.