arama

  BİM KL Pro Dekupaj Testere İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 3,50
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  21 Aralık BİM Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu KL Pro markalı dekupaj testere profesyonel çalışmak isteyenler için birebir bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Söz konusu ürünün markası olan KL Pro tarafından üretilen tüm yapı malzemeleri kalitesiyle isim yapmıştır. Diğer alışveriş sitelerinde yapılan yorumlara göz attığımızda üründen memnun olmayan birkaç yorum var. Geri kalan binlerce yorum memnuniyet belirtiyor.

  Hız

  Ürünün yüksüz hızı 500 ila 3100 devir / dakika olarak belirlenmiştir. Bu fiyata böyle bir performansa kesinlikle “çok iyi” damgası vurabiliriz. Rakiplerine kıyasla sunduğu bu hızla birlikte dikkat çeken söz konusu testere 3100 devire kadar çalışarak istediğiniz her işi rahatlıkla yapmakta, hiçbir işte zorlanmamaktadır.

  Derinlik

  Üründe 18 mm derinlik hareketi bulunmaktadır. Bunun yükseltilmesi mümkün değildir. 18 mm derinlik ise ahşap ve metal kesimlerde yeterli hatta kararınca bir derinlik değeri olarak ön plana çıkmaktadır.

  Açılı Kesim

  Ürün 0dan 45 derecelik açıya kadar dereceli kesim yapabilmektedir. Yani illa direkt düz bir şekilde inerek kesim yapacak diye bir durum değil. 45 derecelik açık değerine kadar ulaşan bir kesim gerçekleştirebilirsiniz.

  Kesme Kapasitesi

  Ahşap için 65mm olarak belirlenen maksimum kesme kapasitesi çelik için 6mm, alüminyum çin ise 12mm olarak belirlenmiştir. Söz konusu ürünleri bu ölçülerde kesebilirsiniz.

  Güç

  450 watt motor gücü bulunan söz konusu ürün bu motor gücüyle birlikte normal şartlar altında zorlanacak olduğu her türlü malzemeyi keserken %0 oranında zorluk yaşamaktadır. Direkt kesim işlemlerini gerçekleştirmektedir.

  Ergonomik Tasarım

  Ürün ergonomik bir şekilde tasarlanmış olup, kolay kullanıma sahiptir. Sunduğu kolay kullanım özelliğiyle birlikte tasarımsal açıdan muhteşem bir etki yaratmaktadır.

  Garanti

  2 yıl boyunca garantili olarak satılan ürün üretim kaynaklı sorunlarda direkt garanti kapsamında gerekli işlemlerle karşı karşıya bırakılmaktadır.

  Fiyat

  21 Aralık tarihi itibarıyla tüm BİM marketlerde söz konusu ürünü 169.00 TL’ye bulabilirsiniz.

  Ürün fiyatı çok uygun. Aynı markanın aynı modeli diğer İnternet siteleridne minimum 180 TL’ye satılıyor. Fiyatına göre sunduğu özelliklerle tam bir fiyat – performans ürünü olan söz konusu profesyonel dekupaj testere rahat çalışmak isteyenler için vazgeçilmeyecek bir ürün. 21 Aralık tarihi itibarıyla BİM Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu dekupaj testere için aceleci davranmanızda fayda var. Stoklar tükenirse almanız zorlaşacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.