arama

  BİM KL Pro Elektrikli Emme ve Üfleme Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  BİM Aktüel kataloğunun yapı malzemelerinden biri olan söz konusu KL Pro Elektrikli emme ve üfleme makinesi Kale Makina güvencesiyle birlikte geliyor. Yeşil – siyah renklerde tasarlanan söz konusu ürün KLUF903 modeliyle birlikte gelmekte. Güç – performans ve sağladığı diğer özelliklerle birlikte muhteşem bir şekilde kendini gösteren söz konusu ürün, sunduğu özelliklerine göre çok uygun fiyatla birlikte satılıyor. BİM marketlerde sık sık KL Pro markalı ürünleri görüyoruz. Yapılan yorumlara baktığımızda herhangi bir olumsuz yorum görmedik.

  Güç

  Ürünün 600 Watt güç üretimi bulunuyor. Bu sayede hem emme noktasında hem de üfleme  noktasında çok güzel bir performans ortaya çıkmaktadır. Herhangi bir şekilde yapım – kırım işlemlerinde çekme niyetine kullanabileceğiniz bu söz konusu ürünün üfleme özelliğinden de yararlanabilirsiniz. 600 Watt’lık gücüyle üstesinden gelemeyeceği herhangi bir şey yoktur.

  Hız / Performans

  Ürünün yüksüz hızı yapılan testler sonucunda dakikada 16000 devir olarak belirlenmiş durumda. Performans anlamında da çok iyi bir şekilde ön plana çıkan söz konusu üfleme ve emme makinesi, gücünü en iyi şekilde kullanarak gerekli her şeyi yapmaktadır. Yani 600 Watt’lık gücün 300 – 400 ünü değil tamamını kullanabilmektedir. Bu hususta da rakiplerini büyük anlamda geride bırakmaktadır.

  Ağırlık

  Bu ürünün ağırlığı 1.65 Kilogram olarak belirlenmiş durumda. Ele oturur ergonomik tasarımı bulunan ürünün uzun süre elde bulundurulmasını önermiyoruz. Çünkü uzun süreli tutmalarda elde sorunlar yaşatabilir. Standart değerlere kıyasla yüksek bir ağırlığı bulunuyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor. Herhangi bir üretim kaynaklı problemde Kale Makina tarafından garantisi sağlanıyor. Onarımı gerçekleştiriliyor ve gerekli durumlarda ürün tamamen 0 ürünle değiştiriliyor.

  Fiyat

  21 Aralık BİM Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu ürün 159.00 TL karşılığında satılıyor. Dış satıcılarda 180 – 200 TL aralığında bulunan bu ürünü ayrıca BİM’den peşin fiyatına 6 taksitle alabiliyorsunuz.

  Stoklarla sınırlı bir şekilde gelen söz konusu KL Pro KLUF903 modelli Elektrikli emme ve üfleme makinesi için aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. Çünkü BİM’den almazsanız ürünü çok daha yüksek fiyatlara farkı yerlerden almak durumunda kalacaksınız. BİM’deki uygun fiyatı kaçırmamak için belirtilen tarihten itibaren hemen BİM marketlere giderek ürünü sahip olmalısınız.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • Ahmet Ergin
   6 ay önce

   Lütfen tekrar satışa sunarmisiniz? Bizler onu hobi sanatında kullanıyoruz.(Emme ve üfleme aleti). Saygılarımla.

   0
   yorum beğen