arama

  BİM KUMTEL 3’lü Ankastre Set İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  11 Ocak BİM Aktüel kataloğuyla birlikte satışa çıkarılan KUMTEL markalı 3’lü ankastre set fırın ocak ve davlumbazdan meydana geliyor. Uygun fiyatlı – yüksek kaliteli söz konusu ankastre set siyah renkte tasarlanmış çok modern bir görünüme sahip. Görünümünün üst düzey olduğu gibi yine içeriğinde yer alan ürünlerin de performansı üst düzey. Fiyatına göre mucize gibi olan söz konusu özelliklere göz attığımızda hayretler içinde kalıyoruz. Buyrun göz atalım.

  Ankastre Fırın

  11 Ocak’tan itibaren tüm BİM marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu 3’lü ankastre setin ürünlerinden olan ankastre fırın 57 litrelik çok geniş iç hacmiyle birlikte dikkat çekiyor. Ürünün bu geniş iç hacmiyle birlikte istediğinizi rahatlıkla pişirebilecek, tepsi sığmıyor gibi bir dert yaşamayacaksınız. Bunun yanı sıra temizliği de çok kolay. Yenilikçi tasarımla birlikte gelen fırının kapağı kolay bir şekilde çıkar – tak yapılabiliyor. Kapağını çıkararak hem içerisini hem de kapağını kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Ürün 2000 w güçle birlikte geliyor ve HARR teknolojisi bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde %40 oranlarına dayanan tasarruf elde etme şansınız bulunuyor.

  Ankastre Ocak

  Diğer bir 11 Ocak BİM Aktüel katalog ürünü ankastre ocak oluyor. 4 gözü bulunan söz konusu ocağın gaz emniyet sistemi sayesinde gazın açık olduğu durumlarda otomatik olarak gaz kesmesi sağlanıyor. Eğer belli bir süre çakmağa basılmazsa direkt olarak gazı kendi kapatıyor. Siyah paslanmaz emaye gövdeden oluşan ankastre ocak ilk geldiğinde doğalgaz ayarlı olarak geliyor. Sonradan LPG’ye dönüşümü gerçekleştiriliyor. Eğer LPG olarak kullanacaksınız bu dönüşüm için ek ücret ödemenize gerek kalmıyor.

  Davlumbaz

  Ankastre setinin son ürünü ise davlumbaz. Piramit şeklindeki davlumbaz soft siyah rengiyle birlikte çok güzel bir dokuya sahip şekilde mutfaklarda boy gösteriyor. Sökebileceğiniz 2 farklı alüminyumdan üretilmiş filtreye sahip bu ürünün filtreleri temizlenebilmektedir. Bu sayede çekiş performansında herhangi bir düşüş meydana geldiğinde filtre temizliği yaparak bu düşüşü engelleyebilirsiniz. Ön aydınlatma lambasının da yer aldığı davlumbazın toplam çekiş kapasitesi 450 metre küp olmaktadır.

  Söz konusu ankastre set 799.00 TL karşılığında bu özelliklerdeki ürünlere göre bedava denilecek fiyatla satılıyor. Peşin fiyatına 6 taksitle alabilecek olduğunuz bu ürünü Bonus, World ve Maximum kartlarla taksitlendirebiliyorsunuz. 2 yıl boyunca garantisi bulunuyor ve kurulumu ücretsiz yapılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.