arama

  Bim Kumtel Cam Set Üstü Ocak İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  22 Şubat Bim Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Kumtel markalı cam set üstü ocak, kalite ve fiyat tablosunda öne çıkan ürünlerden biri oluyor. Öyle ki, sunduğu yüksek kaliteye kıyasla fiyatı çok düşük. Bu da öne çıkmasına sebebiyet veriyor. Siyah renkte tasarlanan Kumtel Cam set üstü ocak mutfaklarda modern görüntüler oluşturmanıza imkan tanımaktadır. Direkt siyah eşyalarla kombin yapabildiğiniz cam set üstü ocak, beyaz eşyalarla birlikte kullanıldığında da yine çok hoş görüntüler ortaya çıkarmaktadır. Sizler için Bim Kumtel cam set üstü ocak incelemesi yaptık. İşte detaylar…

  Doğalgaz Ayarlı

  Ürün ilk geldiğinde doğalgaz ayarı olarak geliyor. Eğer evinizde doğalgaz kullanıyorsanız teknik servis tarafından ücretsiz olarak kurulum işlemi gerçekleştiriliyor. Doğalgaz bulunmayan ve tüp kullanılan evler içinde teknik servis tarafından ürünün LPG ayarlı olarak tekrardan değiştirilmesi gerekiyor. Bunun içinde servis ek ücret alıyor.

  Otomatik Çakmaklı

  Günümüzde birçok ocak otomatik çakmaklı olarak üretiliyor. Kumtel cam set üstü ocakta yine bu ürünler gibi otomatik çakmağıyla birlikte sizi çakmak derdinden ebediyen kurtarıyor. Bu sayede çakmak gazı bittiğinde veya çakmağınız kaybolduğunda hiçbir şekilde mağduriyet yaşamıyorsunuz.

  Kolay Temizlenebilir

  Kumtel cam set üstü ocak kolay temizlenebilir ve ince detaylara sahip olan cam kapakla birlikte geliyor. Yağ lekesi, kahve lekesi, süt lekesi, yemek lekesi gibi her türlü problem kısa sürede çözüme kavuşturuluyor.

  Gaz Emniyet Sistemi

  Üründe yer alan gaz emniyet sistemi ile birlikte doğalgazı açık unutsanız dahi belirli bir sürenin sonunda ürün kendini otomatik olarak kapatıyor ve olası faciaların bu sayede önüne geçiliyor.

  Garanti

  2 yıl boyunca KUMTEL garantisi altında satılıyor ve herhangi bir sorun karşısında direkt olarak bakım, onarım, değişim çalışmaları yapılıyor.

  Fiyat

  KUMTEL markalı cam set üstü ocak 299.00 TL fiyatla birlikte satışa çıkarılıyor. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksit imkanından faydalanılarak satın alınabiliyor. Bonus, World ve Maximum kartlar için geçerli taksit kampanyasından 22 şubat itibarıyla faydalanabilirsiniz.

  22 Şubat tarihi itibarıyla tüm Bim marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu ürün, stoklarla sınırlı olarak geliyor. Bu sebepten dolayı alma noktasında aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. Çünkü stoklarda tükenirse direkt olarak satıştan kaldırılacak olup, yenilenmeyecektir. O yüzden ihtiyacı olanların kaçırmaması gerekiyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.