arama

  BİM Kumtel Dikey Isıtıcı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  4 Ocak BİM Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan KUMTEL markalı dikey ısıtıcı görünüş olarak çok modern bir şekilde tasarlanmış olup, evlerde muhteşem şekilde duracaktır. KUMTEL, ısıtma sektöründe ileri gelen firmalar arasında yer alıyor ve uzun yıllardan beri ısıtma ürünleri üretimi yapıyor. Ürettiği dikey ısıtıcıyla birlikte bunu bir kez daha kanıtlıyor. Özelliklerine göre fiyatı çok uygun olan bu söz konusu dikey ısıtıcı en çok sorulan ürünlerden birisi.

  Güç

  Ürün 1800 Watt güçle birlikte geliyor. Bu gücüyle birlikte ofisinizde, evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Isıtma noktasında son derece sağlıklı bir şekilde ısı yayan ürün, performans olarak sizi etkileyecek bir şekilde geliyor. 1800 W’lık gücü en iyi şekilde değerlendiren bir performans sunuyor. Odanızı kısa süre içerisinde ısıtacaktır.

  Otomatik Isı Dengeleme Sistemi

  Üründe otomatik ısı dengeleme sistemi yer alıyor ve oda sıcaklığına göre otomatik olarak kendi ısısını ayarlıyor. Bu sayede elektrik tüketimi noktasında büyük oranda tasarruf elde etmeniz sağlanıyor. Oda sıcaklığının ideal derecede sabitlenmesini, düşmesinin ve artmasının engellenmesini sağlayan bu ürün sunduğu bu özellikle dahi kendi fiyatında olan diğer ürünlere kıyasla çok daha ilgi çekiyor.

  Dikey Kullanım

  Ürün dikey kullanım özelliğiyle birlikte geliyor ve dikey kullanım özelliğiyle çok daha etkili ısı veriyor. Bunu şu şekilde düşünebilir. Bir kibrit yaktığınızda dik tutarsanız çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yanacaktır. Bu üründe yine aynı şekilde yatay ürünlere kıyasla çok daha kolay bir şekilde ısı transferi yaptığı için odaya daha etkin sıcaklık sağlamaktadır.

  Görünüm

  Ürün parlak siyah malzemeden üretilmiş olup üst bölümünde ısıtma tüpleri yer almaktadır. Tamamı siyah olan bu ürünün geniş bir taban bölümü bulunmaktadır.

  Emniyet Sistemi

  Üründe devrilme emniyeti yer almaktadır. Devrilme gibi bir problem meydana gelirse evde, ofiste kısaca kullanıldığı alanda yangın riskini ortadan kaldırmaktadır.

  Garanti

  2 yıl boyunca garanti kapsamında tutulan Kumtel dikey ısıtıcı, herhangi firma kaynaklı sorunda direkt olarak tamir edilmekte ya da 0 ürünle değiştirilmektedir.

  Fiyat

  149.00 TL fiyat belirlenen Kumtel dikey ısıtıcı peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor. Bonus, World ve Maximum kartlara taksit yaptırabiliyorsunuz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.