arama

  BİM Kumtel Elektrikli Fanlı Isıtıcı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  BİM Aktüel 4 Ocak ürünleri arasında yer alan yine KUMTEL markalı elektrikli fanlı ısıtıcı ısıya dayanıklı yapısıyla birlikte birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Özellikle oda boyutları küçük olanların rahatlıkla kullanabileceği bu ürün özellikle küçük alanlarda çok kısa süre içerisinde ısıtma özelliğine sahiptir. Eğer büyük bir odaya sahipseniz odanın soğuktan etkilenmeyecek ve yüksek bir bölümünde çalıştırarak son derece yüksek performans sağlayabilirsiniz.

  Güç

  Ürün 2000 Watt güçle birlikte geliyor. Sunduğu bu yüksek güçle birlikte performansın üst düzey olduğunu söyleyebiliriz. Ürünü sürekli olarak çalıştırmanız elektrik faturanıza yüksek meblağlar yansıtacaktır. Fakat ısındıktan sonra kapatıp gün içerisinde 4-5 saat sonra tekrar çalıştırırsanız daha düşük faturalarla karşı karşıya gelirsiniz.

  Isıya Dayanıklı

  Fanlı ısıtıcıların çoğu plastik malzemeden üretilmektedir ve belirli bir dereceye geldiğinde ne yazık ki erime, yıpranma gibi durumlarla karşı karşıya kalmaktadır. Fakat KUMTEL tarafından üretilen bu söz konusu elektrikli fanlı ısıtıcıda böyle bir durum söz konusu olmuyor. Isıya tamamen dayanıklı plastik gövdesiyle birlikte kaç dereceye ulaşırsa ulaşsın herhangi bir şekilde yıpranma, erime gibi durumlarla karşı karşıya kalmazsınız.

  3 Farklı Güçte Çalıştırma

  Ürünü 3 farklı güçte çalıştırabiliyorsunuz. İsterseniz yavaş modda, isterseniz normal modda isterseniz de hızlı modda çalıştırabilirsiniz. Eğer oda içerisi çok sıcaksa hızlı modda çalıştırıp hemen ısıtma sağlayabilirsiniz. Fakat hızlı modda çok daha fazla elektrik tüketimi gerçekleştirdiğini söylememizde fayda var. En yararlısı normal modda kullanmaktadır. Hem elektrik tüketimi noktasında düşük, hemde ısıtma noktasında yüksek performans gösterecektir.

  Sıcak ve Soğuk Kullanım

  Sadece ısıtma amaçlı değil aynı zamanda soğutma amaçlı da kullanılabilen söz konusu elektrikli fanlı ısıtıcı sıcak yaz günlerinde de en büyük yardımcılarınızdan biri oluyor. Beyaz renkte tasarlanan ürün boyutuyla birlikte de alandan tasarruf yapmanızı sağlıyor. Hem sıcak hem soğuk üfleme hem az alan kaplama hem de 3 farklı modu bulunması sebeplerinden dolayı kesinlikle tercih edilebilecek ürünler arasında yer alıyor.

  Fiyat

  Ürün 49.90 TL karşılığında 4 Ocak BİM Aktüel kataloğunda satışa çıkarılıyor. Stoklarla sınırlı bir şekilde gelen bu ürün hemen tükenebilir. Bu yüzden alma noktasında aceleci davranmanız faydanıza olacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.