arama

  BİM Kumtel Set Üstü Ocak İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  10 Ağustos 2018 BİM Aktüel kataloğundaki KUMTEL markalı set üstü ocak, birçok müşterinin ilgisini çekmiş. Tarafımıza gelen sorular neticesinde incelemesini yapalım ve ürünle ilgili bilgi aktarımında bulunalım dedik. KUMTEL markası beyaz eşya konusunda yıllardır üretim yapan ve ürünleri sık sık tercih edilen bir marka olarak ön plana çıkıyor. Bu yüzden kalite konusunda aklınızda bir şüphe olmasın. 6 yıldır KUMTEL ocak kullanıyorum ve bugüne kadar bir arızasını görmedim diyebilirim.

  BİM’e gelecek olan KUMTEL Set üstü ocakla ilgili bilgi vermeden önce sizlere bir uyarı yapmam gerekiyor. Kulaklarınızı açın ve dinleyin: “Ürün doğalgaz ayarlı bir şekilde geliyor. Yani LPG ile kullanmanız mümkün değil. Bu yüzden LPG ile kullanmak istiyorsanız ek bir ücret vererek LPG için ayarlatmanız gerekiyor.” Bunu bilerek ürünü almanız ileriye dönük sorun yaşamanızı engelleyecektir.

  Ürünün gövde bölümü tamamen beyaz renkte çizilmez emayeden üretilmiş. Bu sayede herhangi bir şekilde çizilme, yıpranma, solma, boya dökülmesi gibi durumlarla karşılaşmıyorsunuz. Gövde bölümü gibi yine ızgara bölümü de emayeden üretildiği için aynı özellikleri taşıyor.

  Ürün kendinden çakmaklı. Ocağı yakmak için bir ateş aramanıza gerek yok. Gazı açarak ocağın tuşunun üstüne basılı tutmanız yakmanız için yeterli olacaktır. Günümüzde üretilen çoğu set üstü ocakta olan bu özellik ek bir özellik diyemeyiz. Ama iyi bir özellik 🙂

  Gaz kesme emniyeti bulunan ürünün en çarpıcı özelliği bu. Gazı açık unutsanız dahi gaz kendi kendine belli bir müddet sonra kesiliyor. Çocuğunuz varsa veya unutkansanız büyük bir facia bu şekilde engellenmiş oluyor. Cihaz ateş açmadığı takdirde gaz açık kalırsa otomatik olarak kendini kapatıyor.

  2 yıl boyunca garanti kapsamında olan bu ürün, herhangi firma kaynaklı bir sorunda KUMTEL tarafından onarılmaktadır. Onarım mümkün değilse değişim yapılmaktadır. KUMTEL garantisinden şüphe etmeyin. Ellerinden geleni yapıyorlar ve hata kendilerininse direkt olarak gerekli olan işlemleri sıkıntısız hallediyorlar.

  Ürün 10 Ağustos’tan itibaren tüm BİM mağazalarında yer alacak. Fiyatı ise 219.00 TL 

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.