arama

  Bim Luxell Turbo Fırın İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  22 Şubat tarihli Bim Aktüel kataloğunda yer alan Luxell markalı 39 litre iç hacme sahip geniş turbo fırın uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle birlikte dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Beyaz renkte tasarlanan ürün rakiplerinden 50 – 100 TL arasında daha düşük fiyatla satılıyor. Güç, kapasite, fonksiyonel özellikleri ele alındığında bireyin fırından beklentisini en ince ayrıntısına kadar karşıladığını söyleyebiliriz.

  Güç

  1800 Watt güce sahip olan Luxell turbo fırın bu gücü en etkin şekilde kullanarak pişirdiklerinize en doğru ısı yöntemiyle birlikte ayrı bir lezzet katmaktadır. Sunduğu 1800 W’lık gücü en iyi şekilde performansa dönüştürmeyi başaran Luxell turbo fırın, elektrik tüketimi açısından da rakiplerine kıyasla daha düşük tüketim yapmaktadır.

  Kapasite

  Luxell 39 litre turbo fırın 39 litrelik kapasiteye sahiptir. 2 tepsilik alanı bulunan bu ürün, sağladığı geniş iç hacimle birlikte büyük aileler için 2 küçük tepsi pişirmek zorunda bırakmadan direkt tek seferde büyük tepsi alarak pişirmenize olanak tanımaktadır.

  Zaman Ayarlı

  Ürün zaman ayarlı olarak geliyor. 90 dakikaya kadar farklı zaman ayarları yaparak otomatik olarak kapanmasını sağlayabiliyorsunuz. Zaman dolduğunda zilli bildirim sistemiyle birlikte bildirim sağlanmaktadır.

  Ayarlanabilir Termostat

  Luxell turbo fırın bu özelliklerin yanı sıra ayarlanabilir termostat özelliği ile birlikte aynı zaman ayarında olduğu gibi istediğiniz ısıda çalışabiliyor. Bu sayede pişirmek istediğiniz yemek için standart ısı ve zaman ayarını belirleyerek fırını çalıştırıp en iyi şekilde şekilde pişmesini sağlayabiliyorsunuz.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garantili olarak gelmektedir. Herhangi bir problemde bakım, onarım ve değişim hizmetleri Luxell tarafından yapılmaktadır. Luxell garantisi ile ilgili herhangi bir problem yaşandığına dair yorum bulunmuyor.

  Fiyat

  Luxell 39 litre turbo fırın 199.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor ve ayrıca peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satın alınabiliyor. Bonus, World ve Maximum kartlara özel taksit imkanları var.

  22 Şubat’tan itibaren BİM marketlerde satışa çıkarılan LUXELL markalı 39 litre kapasiteli turbo fırın stoklarla sınırlı olarak geldiği için tükendiği saniye direkt olarak satıştan kaldırılacaktır. Bu sebepten dolayı stoklarda tükenmeden ulaşmanız gerekiyor. 22 Şubat Cuma günü sabah erken saatlerde BİM marketlerden herhangi birine giderek stoklar bitmeden satın alabilir, kaliteyi en uygun fiyatlarla birlikte yakalayabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.