arama

  Bim Masline Aspiratör İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 4,50
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  22 Şubat Bim Aktüel kataloğuyla birlikte müşterilere ulaştırılan Masline markalı Aspiratör, yüksek performans ve düşük fiyatıyla birlikte dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Aynı özellikleri sunan farklı marka aspiratörler ile kıyaslandığında farkını açık bir şekilde ortaya koyan Masline Aspiratör, ihtiyacı olan herkes için kesinlikle önerdiğimiz bir ürün.

  Salyangoz Motor

  Üründe motor olarak salyongoz motor kullanılmış durumda. Bu sayede hem enerji tüketimi açısından düşük tüketim, hem de performans açısından yüksek performans özellikleri sunuluyor. Genel olarak aspiratörlerde tercih edilen salyangoz motor, bu ürün için tam performans göstermektedir.

  2 Farklı Filtre

  Üründe yer alan 2 farklı filtreyle birlikte çekiş performansındaki güç muhteşemdir. Yine dışarıda tek bir yemek buharı, yağ buharı ve koku bulundurmamaktadır. Filtrelet ise kolay çıkarılabilir olduğundan dolayı rahat bir şekilde temizleyebileceğiniz tarzda üretilmiştir.

  Inox Panel

  Ürün Inox Panelli olarak gelmektedir. Bu sayede hem görünüm hem de kullanım kolaylığı açısından sizlere kaliteyi sunmaktadır. Mutfaklarınıza ayrı bir hava katacak olan aspiratör sadece güç değil, tasarım anlamında da dikkat çekmektedir.

  Hava Çıkış Debisi

  Ürünün hava çıkış debisi 320 metreküp olarak belirlenmiş olup, bu fiyatlara satılan bir aspiratör için çok iyi bir sayı olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede mutfak içerisinde herhangi bir şekilde yemek buharı, istenmeyen koku barındırmamaktadır.

  Montaj

  22 Şubat 2019 kataloğuyla birlikte satışa çıkarılan Masline aspiratörün montaj işlemleri fiyata dahil değildir. Yani servis montaj için ayrı bir ücret alacaktır. Eğer becerebilecek durumdaysanız kendiniz montajlayabilirsiniz. Fakat eliniz yatkın değilse ek ücret verip servis çağırmanız faydanıza olacaktır.

  Garanti

  2 yıl boyunca garanti kapsamında satışa çıkarılan Masline aspiratör, herhangi bir şekilde firma tarafından kaynaklanan arıza durumunda direkt olarak bakım, onarım, değişim hizmetleri ile birlikte sizleri rahatlatacaktır. Firma kaynaklı bir arıza olması pek olası durum değil, fakat ufak bir olasılıkla olduğunda mağdur edilmezsiniz.

  Fiyat

  Ürün 109.00 TL fiyat karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Aynı zamanda Bonus, World ve Maximum kartlara özel peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor. Bu sayede aylık 18 TL ödeme karşılığında ürünü satın alabiliyorsunuz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • Ulaş Öztürk
   5 ay önce

   Panel için İnoks denmiş yalan ayıptır. Montajı imkansıza yakın içinden çıkan montaj vidaları içten tutturmak içinmiş. Kargalar güler. Ön panel facia imkan olsa resim koysam. BİM’e hiç yakışmadı.

   0
   yorum beğen