arama

  BİM Meizu A20 Bluetooth Hoparlör İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (6 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  28 Aralık BİM Aktüel kataloğunda öne çıkan ürünler arasında yer alan Meizu’nun A20 modelli Bluetooth hoparlörü hem görünüş açısından hem de sunduğu özelliklerle kendini ön planda tutan ürünlerden birisi oluyor. 5W gücü bulunan bas karakterli üretilen söz konusu hoparlör, müzik kalitesi yönünden sizi memnun edecek müthiş bir ses kalitesiyle birlikte gelmektedir. Aynı zamanda üründe dahili mikrofonda yer almaktadır.

  Ses Gücü

  Üründe bas karakterli 5W ses gücü bulunmaktadır. Buda müzik dinlerken çok hoş bir ses kalitesi sunmakta ve kulak zevkinizi canlandırmaktadır. Kesinlikle gereksiz bas ve tiz bulunmamaktadır. Bir müzik için gerekli tüm inceliklere sahiptir ve stüdyoda dinliyor hissiyatı yaratır.

  Batarya

  Ürün 1800 mAh Li-Po bataryaya sahip. 1800 mAh kapasitesiyle birlikte 15 saat boyunca müzik deneyimi sunmanıza olanak tanıyan söz konusu ürün, kullanıma bağlı olarak söz konusu süreyi uzatmanıza veya kısaltmanıza olanak tanıyor.

  Ağırlık

  Ürün ağırlığı yalnızca 170 gramdır. Yanınızda çok rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Yürüyüş gibi aktivitelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hiçbir şekilde ağırlık oluşturmayacak kadar hafif bir şekilde tasarlanan bu ürün ağırlık konusunda da bizden 10 puan alıyor.

  Kutu İçeriği

  Ürün kutusundan ilk olarak karşımıza çıkan Meizu markalı A20 modelindeki kablosuz bluetooth hoparlör oluyor. Bunun yanı sıra taşıma amacıyla kullanılacak olan askı hediye olarak kutu içerisinde bulunuyor. Ürünün tüm inceliklerini içerek kullanım kılavuzu da yine ürün kutusunda bulunanlardan birisi.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında geliyor. Üretimden doğan herhangi bir sorunda direkt olarak garanti kapsamında onarım ve değişim hizmetleri verilmektedir.

  Fiyat

  28 Aralık tarihi itibarıyla tüm BİM’lerde satışa çıkarılacak ürün 99.90 TL karşılığında satılıyor. Dilerseniz peşin fiyatına 6 taksit imkanından da yararlanarak ürünü satın alabilirsiniz.

  28 Aralık BİM Aktüel kataloğu ile birlikte Türkiye’de yer alan tüm BİM marketlerde satışa çıkarılacak söz konusu hoparlörün tüm özellikleri, fiyatı ve garanti gibi durumlarını sizlerle paylaştık. Ürünle ilgili herhangi bir görüş, öneriniz varsa direkt olarak Yorum bölümüne yazarak yetkililere ulaştırabilirsiniz. Uygun fiyatlı fiyatına göre çok yüksek kalitesi olan tam bir fiyat performans ürünü olarak ön plana çıkan Meuzi A20’ye 28 Aralık tarihi itibarıyla sahip olabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.