arama

  BİM PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (10 , Ortalama Puan: 3,70
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  21 Aralık BİM Aktüel kataloğunda yer alan PHILIPS markalı buharlı ütü HI5916 modeliyle birlikte geliyor. Aktüel kataloğunda büyük alana sahip olan söz konusu buhar kazanlı ütü bu kapladığı alanla birlikte ön plana çıkıyor. Dakikada 100 gram buhar özelliği bulunan söz konusu ütünün ütüleme esnasında su dolumu yapabilme özelliği en çok dikkat çeken özelliklerinden biri oluyor.

  Buhar

  Ürün dakikada 100 g sürekli buhar verebiliyor. Bunun yanı sıra 180 g şok buharı da bulunuyor. Aynı zamanda buhar basıncı ise 5 bar olarak belirlenmiş durumda. Bu sayede kırışıklığı hat safada olan ürünleriniz bile direkt olarak dümdüz oluyor. Bu yönde sizi hiç yormuyor. Hem çok kolay nemlendiren hem de kırışıklıkları düzelten bu ütünün buhar özelliği sizi kesinlikle memnun edecektir.

  Su Dolumu Yapılabilme

  Ürünle birlikte ütüleme esnasında su dolumu yapabiliyorsunuz. Fişini çıkartmanıza v.s. gerek kalmıyor. Direkt olarak su dolumu yaparak istediğiniz şekilde ütünüze devam edebilirsiniz. Eğer ütü yapılacak kıyafet sayısı fazlaysa ve siz sürekli su doldur boşalt yapmak istemiyorsanız bu özellik paha biçilemez olacaktır.

  Kireç Temizleme

  Üründe otomatik kireç temizleme özelliği bulunmuyor fakat kireç temizleme zamanı geldiği zaman direkt ses ve ışıkla birlikte hatırlatma yapılıyor. Smart Calc Clean adlı bu sistemin kurulu olduğu ütü gerekli temizlemelerle en düşük 10 yıl boyunca sizi götürecektir.

  Taban

  Ürünün taban bölümü seramik taban olarak ön plana çıkıyor. Aynı zamanda 2 dakika içerisinde hızlı bir şekilde tabanı ısınmaya başlıyor. Normalde 5 dakika olan ortalama süre bu üründe 2 dakika. Kalitesini buradan da anlayabilirsiniz.

  Güç

  2400 Watt gücü bulunuyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca PHILIPS garantisiyle birlikte satılıyor.

  Fiyat

  449.00 TL’lik fiyatla dikkat çeken PHILIPS buhar kazanlı ütü peşin fiyatına Bonus, World ve Maximum kartlara özel 6 taksitle alınabiliyor.

  Söz konusu ütü fiyat ve özellik bakımından gördüğünüz üzere fazlasıyla dikkat çeken bir ürün oluyor. Garantisi ve taksit imkanıyla da müşteriye ödeme kolaylığı sağlayan BİM, bu ürünü çok uygun fiyata iletiyor. Eğer ütü ihtiyacınız varsa ve bu şekilde kaliteli – onyıllarca kullanabileceğiniz bir ürün almak istiyorsanız bu ürünü kaçırmamanızı öneriyoruz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • 21 Aralık BİM Aktüel Kataloğu Yayınlandı! | Aktüel Saati
   7 ay önce

   […] PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayınız […]

   3
   yorum beğen