arama

  Bim PS4 İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Bim Aktüel kataloğu şimdiye kadar yapmadığı güzel bir aktivite yaparak PS4 satmaya başladı. 1 Şubat tarihi itibarıyla tüm Bim marketlerde 500 GB alana sahip olan Playstation 4 satışa çıkarılacak. Tamamen türkçe olan bu ürünün yanında aynı zamanda bir de oyunla konsol hediye olarak gönderilecek.

  Depolama Alanı

  Ürünün 500 GB depolama alanı bulunuyor. Söz konusu 500 GB’lık depolama alanıyla birlikte dikkat çeken PS4, ekran görüntüleri, videolar ve en önemlisi oyunlar için yeterli bir alanla birlikte geliyor. Depolama alanı noktasında fiyat – performans açısından beklentiyi karşılamaktadır.

  Ek Uygulamalar

  Playstation dünyasında yalnızca oyun yok. Dünya üzerindeki en iyi televizyon programlarına erişim sağlayabilir bunun yanı sıra 1000’den fazla film seyredebilir ve birçok içeriğe PS4 sayesinde ulaşabilirsiniz. Sunduğu ek uygulamalarla birlikte yeni bir dünyaya geçiş yapmanızı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

  Dualshock 4

  Yanında PS4’ün rakipsiz konsolu olan Dualshock 4 hediye olarak gönderiliyor. Bu konsolla birlikte oyunları oynarken çok daha iyi bir performans sergileyeceksiniz. Gerek hissiyatı gerekse dış görünümüyle birlikte kendine hayran bırakan Dualshock 4, ışıklandırma bakımından da muhteşem ışıklara sahiptir.

  İnce Dizayn

  Görünümü yenilenen PS4, çok daha ince bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede masa üzerinde hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Güncel oyunların hepsini oynamanızı sağlayan bu ürünle birlikte hem görünüm, hem performans anlamında oyun performansınızı çok daha ileri taşıyorsunuz.

  Garanti

  Bim Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan PS4, 2 yıl boyunca garantili olarak geliyor. Oluşabilecek herhangi bir sorunda (çok düşük ihtimal) garanti kapsamında gerekli değişimler gerçekleştirilip cihaz tarafınıza ulaştırılacaktır. Eğer kullanıcı kaynaklı bir sorun varsa ne yazık ki bu garanti kapsamında değerlendirilmez ve onarımı için ek ücret talep edilir.

  Fiyat

  1 Şubat tarihi itibarıyla Türkiye’de yer alan tüm BİM mağazalarında satışa çıkarılacak olan söz konusu PS4, yanında Red Dead Redempiton 2 oyunuyla birlikte 1.999 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. HDMI, Bluetooth ve Wi – Fi gibi bağlantıların tamamına yer verilen PS4’ü peşin fiyatına 6 taksit imkanından faydalanarak da satın alabilirsiniz. Bonus, World ve Maximum kartlara özel taksit imkanı, 1 Şubat tarihi itibarıyla çok tercih edilecek gibi duruyor.

  Stoklar tükenmeden acele edin ve eğer almayı düşünüyorsanız 1 Şubat tarihinde ürünü en yakın Bim mağazasına giderek satın alın.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.