arama

  BİM Reebok Kol Saati İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (13 , Ortalama Puan: 4,23
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  2018 yılının son BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. 28 Aralık BİM Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu Reebok kol saati hem analog hem de dijital olarak 2 farklı şekilde satılıyor. 2 Türde aynı fiyatla müşterilere sunuluyor. Orijinal, kaliteli bir kol saati olan söz konusu Reebok kol saatleri sunduğu özellikler ve fiyatıyla birlikte müşteriler tarafından dikkat çekiyor.

  Dijital – Analog

  Ürünün 2 farklı modeli bulunuyor. Birincisi dijital ikincisi ise analog. Dijital model siyah renkte tasarlanmışken, analog modelin rengi mavi olarak belirlenmiş durumda. Analog saatin zaman gösteren bölümleri parlak sarıdan sayısal olarak değil çizgiler halinde belirlenmişken, dijitalin gösterge rengi gri. Yine analog saat için ayarlama bölümü de altın renginden imal edilmiş durumda. Dijital için yan bölümlerde bir ayarlama tuşu yer almıyor.

  Su Geçirmezlik

  Söz konusu Reebok kol saati su geçirmez bir ürün olarak dikkat çekiyor. Fakat dijital ve analoğun basınç değerleri farklı. Dijital saat 100m basınca kadar su geçirmiyor fakat analog saat yalnızca 50m basınca kadar dayanıklı. Buna dikkat ederek suya temas ederseniz, herhangi bir sorun yaşamazsınız. Eğer suya dayanıklı bir saat olsun diyorsanız dijitali tercih etmelisiniz. Analog, dijitale kıyasla daha dayanıksız.

  Kasa

  Ürünün 45mm kasa çapı bulunuyor ve kasası plastikten imal edilmiş durumda. Yine kayışı silikondan üretilirken kadran bölümü ise siyah ve lacivert olarak değişiyor. Vidalı kapağa sahip söz konusu ürün Quartz makine ile çalışmakta olup mineral cam bulundurmaktadır.

  Fiyat

  Yılın son fırsatı olarak adlandırdığımız söz konusu Reebok kol saati 99.90 TL karşılığında satılıyor. Peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla birlikte alabileceğiniz söz konusu ürün dışarıda 120 – 130 TL aralığında satılmaktadır. Bu yüzden eğer kol saati arayışı içerisindeyseniz kaçırmayın tavsiyesi verebilirim.

  Mavi ve siyah renk seçenekleriyle birlikte gelen söz konusu Reebok kol saati özellikleri bu şekilde sıralanıyor. Fiyat – performans ürünlerinden biri olan söz konusu Reebok Kol saati BİM Aktüel kapsamında yılın son fırsatlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Ürün görseli hemen alt bölümde yer almaktadır. Ürüne yönelik soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.