arama

  Bim Remington Profesyonel Fön Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Bim Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Remington markalı profesyonel fön makinesi düşük fiyatıyla birlikte bu ürünle ilgili ihtiyaç sahibi olanları meraklandırdı. Bizde siz değerli ziyaretçilerimiz için Bim Aktüel kataloğunda satılan Remington Profesyonel Fön Makinesi’ni inceledik. İşte ürün özellikleri…

  Hız

  Ürün 2 kademli hız ayarına sahip. Diğer fön makineleriyle birlikte aynı değerleri barındıran söz konusu profesyonel fön makinesi normal ve hızlı olmak üzere 2 farklı şekilde çalıştırılabiliyor. Saçlarınız zor şekil alıyorsa hızlı modu açarak, eğer basit şekil alıyorsa normal modu açarak çalıştırmanız saç sağlığınız için faydalı olacaktır.

  Sıcaklık

  Üründe 3 farklı sıcaklık ayarı bulunuyor. İster soğuk, ister normal, isterseniz de sıcak modda çalıştırabiliyorsunuz. Bu sayede ne çok soğuk ne de çok sıcak çalıştırmak zorunda kalmıyor, tam ortasında bir üfleme gerçekleştirmesini sağlayabiliyorsunuz. Remington markalı söz konusu profesyonel fön makinesi sunduğu 3 kademeli sıcaklık ayarıyla fiyatındaki 2 kademeli sıcaklık ayarına sahip cihazlara göre 1 tık öne çıkıyor.

  Güç

  Ürün 2000 / 2300 Watt güç aralığında çalışma göstermekte olup bu gücü en etkin şekilde performansa çevirmektedir. Yani ürün gücü ve sunacağı performansla ilgili herhangi bir kuşkunuz olmasın. Özellikle hızlı modda çok kuvvetli bir şekilde hava elde etmenizi sağlamaktadır.

  Motor

  Ürün motoru çabuk bozulmayacak türden uzun ömürlü AC motor kullanılarak üretilmiş olup ürüne yerleştirilmiştir. Bu sayede birkaç yılda bir fön makinesi değiştirmek zorunda kalmadan direkt olarak uzun süre boyunca bu fön makinesiyle birlikte saçlarınızı şekillendirmeyi sağlayabilirsiniz.

  Kablo

  Ürünün kablosu 1.4 m olarak belirlenmiş durumda. Bu uzunlukta yine bu fiyatlardaki bir fön makinesi için gayet yeterlidir diyebiliriz.

  Garanti

  2 yıl boyunca Remington garantisiyle birlikte müşterilere ulaştırılan söz konusu Profesyonel fön makinesi herhangi bir şekilde firmadan kaynaklanan problem meydana gelirse direkt olarak garanti kapsamına alınıyor ve eğer onarım ihtimali varsa onarılıyor. Eğer yoksa direkt olarak 0 ürünle birlikte değişimi yapılıyor.

  Fiyat

  Ürün için 85.00 TL fiyat belirlendi. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksitle birlikte satın alma imkanı da sunuldu. Bu sayede her kesimden her bütçeye hitap eden bir ürün satışı gerçekleştirilmiş oluyor .Eğer ihtiyacınız varsa 8 Şubat tarihinden itibaren BİM marketlerde satışa çıkacağını belirtir, kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.