arama

  Bim Remington Saç Maşası İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Bim Aktüel kataloğunda müşterilere sunulan Remington markalı Saç Maşası, özellikle kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. Fiyatının ortalamanın altında olması ve bu fiyata karşılık sunulan özellikler, ürünün kalitesine yönelik soru işaretleri oluşturuyor. Bizde bu soru işaretlerini gidermek adına Remington Saç Maşası incelemesi yaptık. İşte söz konusu ürünün detayları…

  Isı

  Remington markalı söz konusu saç maşası 10 farklı kademede ısıtma özelliğine sahip. Çok kısa sürede ısınma sağlayan bu ürün, minimum 130 derecelik ısıda, maksimum da 190 derecelik ısıda çalışabiliyor. Yalnızca 30 saniye gibi çok kısa süre içerisinde maksimum sıcaklığa ulaşan bu ürün, ısı anlamında müşterilerini son derece memnun ediyor.

  Tasarım

  Ürün tasarımsal açıdan sade bir tasarımla üretilmiş durumda. Üzerindeki dijital ekran sayesinde ısı seviyesini dilediğiniz gibi kontrol etme şansınız bulunuyor. Ergonomik ve sade tasarımı bulunan bu ürün elinize çok iyi bir şekilde oturmakta olup, sizi minimum seviyede yormaktadır.

  Güvenlik

  Üründe güvenlik amacıyla 60 dakika sonra uyku modu aktiftir ve bunu herhangi bir şekilde kapatamazsınız. 60 dakika boyunca açık kaldığı takdirde kullanıp kullanmamanıza bakılmaksızın direkt olarak ürün kendini kapatmaktadır. Bu sayede yanma, patlama gibi durumlar asla meydana gelmemektedir. Uzun ömürlü olarak kullanmak istiyorsanız çok iyi bir özellik olduğunu söyleyebiliriz.

  Gövde

  19 mm seramik kaplama gövdeyle birlikte dış görünüş olarak da öne çıkan bu ürün tasarım bölümünde de belirttiğimiz üzere elinize en iyi şekilde oturmakta olup, gayet rahat bir şekilde saç tasarımı yapmanızı sağlamaktadır.

  Garanti

  Ürün için 2 yıl boyunca Remington tarafından garanti sunulmaktadır. Bu 2 yıl içerisinde meydana gelebilecek herhangi firma kaynaklı sorunda direkt olarak onarım ve değişim hizmetleri verilmekte olup, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yapılmaktadır.

  Fiyat

  Ürün fiyatı 79.00 TL olarak belirlenmiş durumda. Dilerseniz Bonus, World ve Maximum kartlara özel olarak peşin fiyatına 6 taksit imkanından da faydalanarak aylık düzenli ödeme yaparak ürüne sahip olabilirsiniz.

  Remington saç maşası özellikleri bu şekilde. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda ise herhangi bir olumsuz yorumla karşılaşmadık. Genellikle ürünün fiyatına göre yüksek performans sunduğuna yönelik olumlu yorumlar bulunuyor. Düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli bu ürünü 8 Şubat itibarıyla tüm BİM marketlerden satın alabilirsiniz.

   

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.