arama

  BİM Simfer Elektrikli Turbo Fırın 40 Litre İncelemesi

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 2,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  23 Kasım tarihli BİM Aktüel kataloğunda yer alan Simfer markalı Elektrikli turbo fırın 40 litre, birçok BİM Aktüel takipçisi tarafından incelenmesi hususunda bize gönderilen ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. 40 litre iç hacmi bulunan Simfer tarafından üretilen söz konusu elektrikli turbo fırının fiyatına göre özellikleri çok üst düzey.

  6 Fonksiyonlu

  Simfer Elektrikli turbo fırın 40 litrenin 6 farklı fonksiyonu bulunuyor. Bu kapsamda istediğiniz ürünü istenilen şekilde pişirebiliyorsunuz. Farklı ısı açılarının yer aldığı söz konusu elektrikli turbo fırında kek için farklı, börek için farklı, tavuk, balık gibi yiyecekler için farklı fonksiyonlarda pişirim sağlanabiliyor. Manuel olarak sizin ayarlamanız gerekiyor.

  Termostatlı Isı Kontrol Sistemi

  Ürün termostatlı ısı kontrol sistemine sahip. Bu kapsamda her ürünü sizin belirlediğiniz ısıda pişiriyorsunuz. Bu sayede de herhangi bir şekilde yanma, pişmeme gibi durumlar meydana gelmiyor. Belirlenen sıcaklıkta kaç dakika duracağına karar verebildiğiniz bu ürün, pişirdiğiniz yiyeceklerin tam anlamıyla kusursuz olmasına vesile oluyor.

  Fırın İçi Aydınlatma

  Yeni üretilen çoğu fırında bulunan fırın içi aydınlatma sayesinde pişirdiklerinizin tam anlamıyla pişip pişmediğini dışarıdan görebiliyorsunuz. Bu sayede herhangi bir şekilde kapağı açmanıza gerek kalmıyor. Fırın kapağı açıldığında ısı kaybı yaşanması sebebiyle hem daha fazla elektrik tüketiliyor hem de yiyecekler geç pişiyor. Bu sayede kapağı açmanız gerek kalmıyor.

  Hediyeler

  Simfer elektrikli 40 litrelik turbo fırını alanlar için 1 adet yuvarlak tepsi, 1 adet standart kare tepsi ve 1 adet özel tasarım tel ızgara hediye olarak veriliyor. Yani fırını alıp ayrıca bir de tepsi satın almak durumunda kalmıyorsunuz. Fırının içerisine tepsileri yerleştirebiliyorsunuz.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Simfer garantisiyle birlikte geliyor. Üretim kaynaklı oluşabilecek herhangi bir problem karşısında ürün direkt garanti kapsamında onarılıyor veya 0 ürünle değiştiriliyor. Eğer kullanıcı hatası söz konusuysa bu durumda garanti uygulaması yapılmıyor.

  Fiyat

  Simfer 40 litre elektrikli turbo fırın 179.00 TL fiyatla satılıyor. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor. Herhangi bir ek vade ödemeden 179 TL 6’ya bölünerek aylık ödeme yapabiliyorsunuz. Bonus, Maximum ve World kartlara özel taksit yapılabiliyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.