arama

  BİM Tefal My Tea Çay Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  14 Aralık BİM Aktüel kataloğunda Tefal tarafından üretilen My Tea modelindeki çay makinesi dikkat çekiyor. Uygun fiyat – yüksek kalite bandında yer alan söz konusu çay makinesi sunduğu özelliklere göre düşük fiyatla satılıyor. Kalite noktasında piyasadaki her çay makinesine fark atacak olan söz konusu çay makinesi, görünüm açısından da muhteşem bir şekilde modern tasarıma sahip.

  1500 W Güç

  Ürünün motor gücü 1500 W. Fakat sunduğu performans bu gücün kat kat üstünde diyebiliriz. Hızlı bir şekilde kaynatma özelliği bulunan ürünle diğer 1500 Watt su ısıtıcıları veya çay makinelerini yan yana koyduğumuzda bu üründe hem daha hızlı kaynatma hem de su tadında değişmeme meydana geliyor. Yani kalite olarak kendini hissettiriyor.

  Otomatik Kapanma

  Ürün enerji tasarrufu ve unutkanlıklarda sorunlar meydana gelmemesi için otomatik kapanma özelliğine sahip. Ürünü 2 saat boyunca kullanmazsanız direkt olarak otomatik kapanacak ve elektrik tüketmeyecektir. Yine bu sayede unutulduğu durumlarda sürekli olarak çalışarak ömrü kısalmayacaktır.

  Kapasite

  Ürünün cam demliği 0.9 litre kapasiteye sahip bir şekilde tasarlanmışken, su ısıtıcısı ise 1.9 Litre olarak belirlenmiş durumda. Su ısıtıcısının kapasitesi kadar kaynattığınız su ile 1 demlik çayı rahatlıkla demlerken, suyun yarısından fazlası da yine su ısıtıcı bölümünde kalmaktadır. Aynı zamanda su ısıtıcıda gösterge bulunmaktadır. Bu sayede suyun ne kadar kaldığını görebiliyorsunuz.

  Paslanmaz Çelik Gizli Rezistans

  Ürün sürekli olarak suyla çalışması sebebiyle ürünün rezistansı paslanmaz çelik malzemeden gizli bir şekilde yapıldı. Bu hususta herhangi bir şekilde rezistans paslanması, yıpranması gibi durumların meydana gelmesi olası değil.

  %90 Enerji Tasarrufu

  Söz konusu çay makinesi %90 enerji tasarrufu sağlıyor. Bunu suyu sürekli sıcak tutarak yapıyor. Su sürekli sıcak kaldığı için tekrar tekrar suyu kaynatmak durumunda kalmıyorsunuz. Buda enerji anlamında büyük oranda tasarruf demek oluyor. Aynı zamanda su kaynadığında ürün otomatik olarak kendini kaynatma noktasında durduruyor ve siz kapatana kadar durmamazlıkların önüne geçiyor. Buda yine enerji tasarrufu açısından büyük bir önlem.

  Garanti

  Ürün Tefal bünyesinde 2 yıl boyunca garantili bir şekilde geliyor.

  Fiyat

  Tefal My Tea modelindeki bu çay makinesi 159.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksitle birlikte ürüne sahip olabiliyorsunuz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • Parvin
   4 ay önce

   Selam .Aldim ama bir sey sormak isterim.Isitma modunda kaldigi zaman su surekli kaynar gibi oluyo,bu da demligin cayinin cabuk bozulmasini tetiklemezmi.?

   0
   yorum beğen
  • Melek
   5 ay önce

   Sabah erkenden gittik ama ürün u 1 tane birakmissiniz 4 tane bim gezdim hicbir yerde kalmamış neden bu kadar kisitli

   1
   yorum beğen