arama

  BİM Trust Oyuncu Kulaklık & Klavye & Mouse İncelemesi – Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  30 KASIM BİM Aktüel kataloğunda Trust markalı oyuncu ürünleri dikkat çekiyor. Bu hususta oyuncu klavyesi, oyuncu mouse, oyuncu kulaklığı satılıyor. Uygun fiyatlı ve görünüş olarak muhteşem derecede güzel olan bu ürünlerin ne gibi özellikleri bulunuyor ve bize neler sunuyor?

  Trust Oyuncu Kulaklığı

  Ravu modelli oyuncu kulaklığı kırmızı ve siyah renk seçenekleriyle birlikte geliyor. Baş bölümüne denk gelen yeri kırmızı olan kulaklığın dahili mikrofonu da bulunmakta. Kontrol düğmesi dahi tasarım açısından mükemmel olan kulaklığın hız seçme düğmesi bulunmaktadır. 600’den 2000 dpi’ye kadar uzanan hız seçeneği mevcuttur. Çoklu led renk döngüsüyle birlikte akşamları renk şöleni yaratan kulaklığın geliştirilmiş kavrama için kauçuk üst katmanı bulunmaktadır. 75.00 TL fiyatla satılmaktadır. Ayrıca 2 yıl garantisi bulunuyor.

  Trust Oyuncu Klavyesi

  Trust oyuncu klavyesi rengarenk tasarımıyla birlikte yine katalogda ışıl ışıl kendini gösteren bir ürün. Yeşil’den başlayan ve pembeye kadar uzanan farklı renklerle birlikte gelen oyuncu klavyesi tam ölçekli olarak geliyor. Klavye renklerinin parlaklığına aydınlatabiliyorsunuz. Aydınlatma ürünü olarak Rainbow Wave aydınlatma tercih edilmiş. Klavyede gölgeleme önleyici yer almaktadır. 6 farklı tuşa aynı anda basma imkanı sunmaktadır. Bunların yanı sıra 12 farklı doğrudan erişim sağlayan medya tuşu da yine üründe yer almaktadır. Bunun fiyatı ise 65.00 TL olmakla birlikte 2 yıl garanti yine ürün kapsamında sunulmaktadır.

  Trust Oyuncu Mouse

  30 Kasım aktüel kataloğunda yer alan bir diğer ürün ise Oyuncu mouse olmaktadır. Rava modelli söz konusu oyuncu mouse özellikle tasarımıyla çok dikkat çekiyor. Uzay aracı gibi tasarlanan ve ele en rahat  bir şekilde oturması için ergonomik yapıyla öne çıkan oyuncu mouse 600’den 2000 dpi’ye kadar hız seçebileceğiniz ayarlama menüsüyle geliyor. Bunun yanı sıra çoklu led ışık döngüsüyle istediğiniz renge ayarlayabiliyorsunuz. Ürünün geliştirilmiş kavrama için kauçuk üst katmanı da dikkat çekenler arasında. 32.50 TL fiyatla satılan bu ürün yine 2 yıl garantili.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.