arama

  Bim Trust Selfie Çubuğu İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  22 Şubat Bim Aktüel kataloğunda çok uygun fiyat karşılığında satışa çıkarılan Trust modelli selfie çubuğu kalite anlamında da yüksek kaliteli bir ürün olmasıyla birlikte dikkat çekmektedir. Peki Trust selfie çubuğu incelemesi içerisinde neler var? Sizler için Trust selfie çubuğunun kalitesinin nasıl olduğunu, alınabilecek veya alınmayacak bir ürün olup olmadığını teker teker anlattık. Piyasada bulabileceğiniz en kaliteli ve dayanıklı selfie çubuklarından biri olan Trust selfie çubuğu ile ilgili her türlü detaya bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Çubuktan Kumanda

  Ürünün üzerinde her selfie çubuğunda olduğu gibi çubuktan kumanda edilebilen deklanşöre sahip bir şekilde geliyor. Selfie çubuğunun sapını istediğiniz kadar uzatın, telefona erişmenize gerek yok. Ürünün üzerinde yer alan tuşa basarak fotoğraf çekebilirsiniz. Bu tuş, telefonunuzun ses açıp – kısma tuşunu tetikleyen bir bileşendir.

  Tasarım

  Ürün gri renkte tasarlanmış olup çok kolay uzayıp, kısalabilen bir şekilde üretilmiştir. Teleskopik olarak kullanabildiğiniz söz konusu Trust selfie çubuğu ile birlikte hem modern tasarımla cep telefonunuzu hoş gösterebilir, hem de mükemmel fotoğraflar elde edebilirsiniz.

  Sap Uzunluğu

  Ürünün en kısa uzunluğu 25 cm. Yani 25 cm uzaklığın altındaki uzaklıklarda kullanamıyorsunuz. En yüksek uzunluğu ise 80 cm. Ortalama olarak 4-5 yaşlarında bir çocuğun boyu kadar uzatabildiğiniz selfie çubuğu ile özellikle manzara fotoğraflarında muhteşem görüntüler elde edebilirsiniz.

  Fiyat

  22 Şubat BİM Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Trust selfie çubuğu 29.90 TL karşılığında satışa çıkarılıyor. Aynı zamanda 2 yıl boyunca garantisi de var. Bu sayede başına üretim kaynaklı herhangi bir sorun gelirse değişim hizmeti gerçekleştiriliyor. Ürün özellikleri, fiyatı ve garantisi bu şekilde sıralanıyor. Eğer ihtiyacınız varsa hiç beklemeden satın alın.

  Belirttiğimiz üzere 22 Şubat Bim Aktüel kataloğunda boy gösteren söz konusu Trust selfie çubuğu özellikleri bu şekilde öne çıkıyor. Muhteşem seviyede kalitesi bulunan e sunduğu bu kaliteye göre çok düşük fiyatla birlikte satışa çıkarılan Trust selfie çubuğu stoklarla sınırlı olarak gelmesi sebebiyle 22 Şubat tarihinden itibaren herhangi bir BİM Mağazasına giderek erken saatlerde satın alınmalıdır. Aksi takdirde stoklar tükenirse ürünü alma şansınız çok düşük olacaktır. Çünkü stoklar tükendiği takdirde direkt olarak satıştan kaldırılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.