arama

  BİM Trust Wireless Charger İncelemesi

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  30 Kasım tarihli BİM Aktüel kataloğunda yer alan Trust markalı Wireless Charger uygun fiyatı ve sunduğu teknolojiyle birlikte kataloğun en dikkat çeken ürünlerinden. Herhangi bir şekilde bağlantıya gerek kalmadan telefonun cihaza yerleştirilmesiyle birlikte şarj işlemi başlamaktadır. Buda yine bireylerin dikkatini çekmektedir.

  Kablosuz Şarj

  Kablosuz şarj özelliği sunan bu ürünün üzerine telefonunuzu yerleştirdiğinizde otomatik olarak şarj doldurma işlemi başlamaktadır. Bu hususta dikkat etmeniz gereken tek şey akıllı telefonunuzun bu özelliği destekleyip desteklememesidir. Öyle ki Wireless şarj özelliğini desteklemeyen telefonlarda ne yazık ki ürün herhangi bir şekilde fayda göstermemektedir. Fakat telefonunuz destekliyorsa kesinlikle almanızı öneriyoruz. Çünkü kablo derdi tamamen ortadan kalkıyor.

  Şarj Gösterge Ledi

  Şarj gösterge ledi bulunan üründe şarj dolup dolmadığını bu led göstergeden görebildiğiniz gibi yine telefon üzerinden de görebilirsiniz. Şarjınızın tamamen dolduğu durumlarda da farklı bir ışık yanarak size uyarı vermektedir.

  Garanti

  Üründe herhangi bir şekilde garanti bulunmamaktadır. Uygun fiyatından dolayı garantiye ihtiyaçta yoktur. Müşteri yorumlarına baktığımızda genel olarak gelen şikayetler cihazın çalışmadığı yönünde. Fakat cihazın çalışmadığını iddia eden alıcılar, desteklemeyen telefonlar için almışlardır. Cihaz bu özelliği destekleyen tüm telefonlarda kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.

  Fiyat

  Ürün fiyatı olarak BİM Aktüel kataloğunda 45.00 TL fiyat belirlenmiştir. Uygun fiyatlı yüksek teknolojili bu ürün hem telefonun şarj girişine bir problem yaratmamaktadır. Hem de çok daha hızlı ve alternatif şarj imkanı sunmaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.