arama

  BİM Wi – Fi Yazıcı HP Deskjet 2620 All-In-One İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  30 Kasım BİM Aktüel kataloğuyla birlikte müşterilere sunulan HP markalı Wi – Fi yazıcı uygun fiyatı ve sunduğu yüksek özelliklerle birlikte dikkat çeken ürünlerden oluyor. Aynı zamanda üründen çıkarılan fotokopi, ve yine bilgisayar çıktılarının tamamı yüksek çözünülürlükte çıktı sahibine ulaştırılıyor. Hp markalı bu ürün hem fiyatı, hem sunduğu özellikleri hem de garantisiyle birlikte BİM Aktüel kataloğunun 2.sırasında bulunuyor.

  Ürün İncelemesi

  Hp markalı Wi – Fi yazıcı Deskjet 2620 All-In-One modeliyle birlikte dikkat çekiyor. Baskı, tarama ve kopyalama fonksiyonları sayesinde All-In-One yazıcı olarak öne çıkan bu ürün de bir fotokopi makinesinin gerektirdiği tüm özellikler var. Ev ve ofisler için kullanımı uygun olan bu ürüne Wifi ile kablosuz bağlantı gerçekleştirerek çıktı alabiliyorsunuz. Wi – Fi üzerinden dosya gönderimi sağlanabiliyor.

  Baskı

  Bilgisayar veya telefon üzerinden gönderdiğiniz her türlü yazı, görsel ve çıktısı alınabilecek malzemenin baskısını kağıda yapan söz konusu ürün baskı kalitesi açısından kendini kanıtlamış bir şekilde duruyor. Youtube üzerinde baskı kalitesine yönelik bir çok video bulunuyor.

  Tarama

  Bu fiyata satılan çoğu yazıcıda yer almayan tarama özelliği Hp tarafından üretilen bu modelde bulunuyor. Yazıcının üzerine koyacağınız her türlü kağıtta yazanlar direkt olarak bilgisayarınıza veya telefonunuza gönderilebilecektir. Bilgisayar ve telefondan kablosuz bağlantı gerçekleştirebilirsiniz.

  Kopyalama

  Cihaz aynı zamanda fotokopi de çekebiliyor. Yine yüksek çözünürlüklü fotokopi imkanı sunan Hp Deskjet 2620 All In One yazıcı bu hususta da dikkat çekiyor. Çünkü bu fiyattaki üründe 3 özelliğinde bulunması şuanki piyasada pek mümkün değil.

  Wi – Fi

  Ürüne Wi – Fi aracılığıyla kablosuz bağlantı gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan rahatlıkla Wi – Fİ üzerinden gönderim yapabiliyorsunuz. Kablonun bozulması, kesilmesi gibi sorunlar alacağınız baskıya engel oluşturmuyor. Sadece Wi – Fi değil kablolu bağlantıda buna ek olarak yapılabiliyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Hp garantisi altında korunuyor. Üretimden doğabilecek her türlü soruna karşı 2 yıl boyunca Hp desteği mevcut. Hp tarafından üretilen ürünlerde garantiye ne kadar önem verildiğini özellikle Hp kullanıcıları bilir. Yani garanti noktasında herhangi bir şeyi sorun etmenize gerek yok.

  Fiyat

  Ürün 169.00 TL karşılığında tüm BİM mağazalarında 30 Kasım’dan itibaren yer alacak. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla gelecek. Stoklarla sınırlı satışa çıkan bu ürünü almak için aceleci davranmanızda fayda var.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.