arama

  Bim Xiaomi 20.000 mAh Taşınabilir Şarj Aleti İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (7 , Ortalama Puan: 3,71
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  22 Şubat 2019 tarihinden itibaren tüm BİM marketlerde satışa çıkarılacak olan 20.000 mAh’lik dev kapasiteye sahip olan Xiaomi markalı taşınabilir şarj aleti çok kaliteli bir üründür. Çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz söz konusu ürün sunduğu batarya kapasitesine bakıldığında çok düşük fiyat karşılığında satılmaktadır. Hazırladığımız Bim Xiaomi 20.000 mAh taşınabilir şarj aleti incelemesi ile birlikte ürün özelliklerine ve kalitesine ulaşabilirsiniz.

  Çift USB Çıkışı

  Üründe yer alna çift USB çıkışı en önemli özelliklerden birisi. Çift olması sebebiyle 2 farklı aygıtı aynı anda şarj edebiliyorsunuz. Günümüzde özellikle cep telefonu – tablet veya USB ile şarj edilebilen kamera kullananlar taşınabilir şarj aleti ile bu işlemi gerçekleştirmek için birinin dolmasını bekleyip, diğerini dolduruyordu. Xiaomi 20.000 mAh taşınabilir şarj aleti ile böyle bir sıkıntı yok. Aynı anda 2 cihaz rahatlıkla şarj edilebilmekte.

  İki Yönlü Hızlı Şarj

  Hem PowerBank’e şarj doldururken, hem de üründen telefonunuza şarj doldururken hızlı şarj özelliği ile birlikte bu işlem çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Normal şartlar altında 5-6 saatlik süren %100 olma süreci, Xiaomi 20.000 mAh taşınabilir şarj aleti ile birlikte 1-2 saate kadar düşebiliyor. Bu, telefonunuzun batarya kapasitesine ve şarj yeme performansına göre değişim gösterebilir. Genel olarak normal 3.500 mAh bataryaya sahip cep telefonlarını 1 saatten daha kısa sürede şarj edebiliyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Xiaomi Türkiye garantisi altında satılıyor. Meydana bir sorun gelmesi imkansız gibi bir şey. Fakat ne olacağı belli olmaz. Bu sebepten firmadan kaynaklanan her türlü problemde ücretsiz bir şekilde ilgileniliyor ve cihazınız size teslim ediliyor. Eğer onarılacak bir durum yoksa direkt olarak 0 ürünle değişimi gerçekleştiriliyor.

  Fiyat

  Xiaomi 20.000 mAh kapasiteye sahip taşınabilir şarj aleti yalnızca 129.00 TL fiyat karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla da satın alınabiliyor.

  Taşınabilir şarj aletleri, telefonların hayatımızın merkezinde olduğu şu günlerde büyük önem taşıyor. Özellikle dışarıda çok fazla vakit geçirenler için lüks değil zorunluluk olan bu ürünler 5.000, 10.000, 20.000 mAh gibi farklı kapasitelerle birlikte geliyor. Xiaomi’nin ürettiği 20.000 mAh batarya kapasitesi söz konusu taşınabilir şarj aleti 3.000 mAh bataryaya sahip bir cep telefonunu ortalama olarak 6.5 kez %100 şarj edebilmektedir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.